Благодійний ярмарок: 144 000 для ЗСУ

13.06.2022
Опис

12 червня на площі Маланюка у Львові відбувся благодійний ярмарок-зустріч, організований Львівською національною філармонією та оркестром «INSO-Lviv».

Метою солодкого ярмарку був збір коштів для Львівської 80-ої ОМДШБ. До музикантів доєднались і львівські ресторації, кав’ярні, кондитерські, митці та крафтові майстерні.
“Ми не очікували такої кількості і активності серед відвідувачів. Ярмарок відвідали люди з усієї України. Діти несли заощадження, аби пожертвувати їх нашим захисникам. І дорослі і малеча з радістю слухали музику, писали листи захисникам, завдяки яким ми маємо можливість зустрічатись.
Ми вдячні кожному, хто долучився до ярмарка солодощами, випічкою, сувенірами і майстерками, кожному, хто з нашої імпровізованої сцени творив музику, адже завдяки цій синергії добра нам вдалось зібрати 144 716 гривень. Усі кошти будуть передані нашим воїнам, які боронять нашу з вами незалежність”.
Також ми очікували на  виступ Ніно Катамадзе, втім її потяг через тривоги спізнився, тож грузинська джазова співачка не встигла на ярмарок. Але її концерт відбудеться 17 червня у філармонії разом з INSO-Lviv та її земляком – відомим диригентом Ніколозом Рачвелі. Всі кошти з продажу квитків будуть скеровані на допомогу Збройним силам України. Придбати квитки можна за посиланням.
Ярмарок лиш частина благодійного збору, весь наступний тиждень, на сторінці оркестру INSO-Lviv триватиме онлайн аукціон з найрізноманітнішими лотами, від зіркових зустрічей до автентичних вишиванок і ексклюзивних картин.
Дізнатись більше про лоти та зробити власну ставку можна за посиланням

Запрошуємо наших слухачів не бути байдужими, і доєднатись до збору коштів, адже за словами керівниці правління «INSO-Lviv» Іоланти Пришляк, щодня оркестр обробляє десятки запитів допомоги.

«Львівська філармонія стала осередком гуманітарної допомоги, і неодноразово вже довела, що культура не буває поза політикою. Нашим великим колективом, ми створили ініціативу ярмарку та аукціону для збору коштів на потреби нашої рідної львівської 80-ої ОМДШБ.  Наша мета – зібрати кошти на 4 авто та термовізійні дрони.  Ми чекаємо Вас у гарний червневий недільний день для об’єднання зусиль з допомоги нашим бійцям. Під час ярмарку ми розіграємо один з лотів», – сказала Іоланта Пришляк.

Більше фото з події можна переглянути у галереї

Офіційна сторінка «INSO-Львів»: https://www.facebook.com/search/top?q=inso-lviv

Поділитись


Популярне

11.08.2021 Концерти

Музика в старому Львові: програма фестивалю

Вже за кілька днів у Львові розпочнеться VIII Міжнародний фестиваль "Музика в старому Львові", який...
27.03.2020 Медіа

Архівні відеозаписи виконань колективів і музикантів Львівської філармонії. Частина 2

Продовжуємо знайомити із архівними відеозаписами проєктів за участі колекти...