Благодійний ярмарок: 144 000 для ЗСУ

13.06.2022
Опис

12 червня на площі Маланюка у Львові відбувся благодійний ярмарок-зустріч, організований Львівською національною філармонією та оркестром «INSO-Lviv».

Львівська національна філармонія - Благодійний ярмарок: 144 000 для ЗСУ

Метою солодкого ярмарку був збір коштів для Львівської 80-ої ОМДШБ. До музикантів доєднались і львівські ресторації, кав’ярні, кондитерські, митці та крафтові майстерні.
Львівська національна філармонія - Благодійний ярмарок: 144 000 для ЗСУ
“Ми не очікували такої кількості і активності серед відвідувачів. Ярмарок відвідали люди з усієї України. Діти несли заощадження, аби пожертвувати їх нашим захисникам. І дорослі і малеча з радістю слухали музику, писали листи захисникам, завдяки яким ми маємо можливість зустрічатись.
Ми вдячні кожному, хто долучився до ярмарка солодощами, випічкою, сувенірами і майстерками, кожному, хто з нашої імпровізованої сцени творив музику, адже завдяки цій синергії добра нам вдалось зібрати 144 716 гривень. Усі кошти будуть передані нашим воїнам, які боронять нашу з вами незалежність”.
Львівська національна філармонія - Благодійний ярмарок: 144 000 для ЗСУ
Також ми очікували на  виступ Ніно Катамадзе, втім її потяг через тривоги спізнився, тож грузинська джазова співачка не встигла на ярмарок. Але її концерт відбудеться 17 червня у філармонії разом з INSO-Lviv та її земляком – відомим диригентом Ніколозом Рачвелі. Всі кошти з продажу квитків будуть скеровані на допомогу Збройним силам України. Придбати квитки можна за посиланням.
Ярмарок лиш частина благодійного збору, весь наступний тиждень, на сторінці оркестру INSO-Lviv триватиме онлайн аукціон з найрізноманітнішими лотами, від зіркових зустрічей до автентичних вишиванок і ексклюзивних картин.
Дізнатись більше про лоти та зробити власну ставку можна за посиланням

Запрошуємо наших слухачів не бути байдужими, і доєднатись до збору коштів, адже за словами керівниці правління «INSO-Lviv» Іоланти Пришляк, щодня оркестр обробляє десятки запитів допомоги.

«Львівська філармонія стала осередком гуманітарної допомоги, і неодноразово вже довела, що культура не буває поза політикою. Нашим великим колективом, ми створили ініціативу ярмарку та аукціону для збору коштів на потреби нашої рідної львівської 80-ої ОМДШБ.  Наша мета – зібрати кошти на 4 авто та термовізійні дрони.  Ми чекаємо Вас у гарний червневий недільний день для об’єднання зусиль з допомоги нашим бійцям. Під час ярмарку ми розіграємо один з лотів», – сказала Іоланта Пришляк.

Більше фото з події можна переглянути у галереї

Офіційна сторінка «INSO-Львів»: https://www.facebook.com/search/top?q=inso-lviv

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...

14.06.2024 Медіа

Про концерт “Музичні діалоги”: TVP Polonia

Попри дійсність війни – музи в Україні не вмовкають. Це артисти філармонії ...