Талановиті. Сильні. Красиві.

«Львів’янки» стали заслуженими артистками України!

11.03.2019
Опис

 

Нещодавно Львівська національна філармонія мала ще один привід для гордості.

Колектив бандуристок у складі Лесі Стефанко, Оксани Коломієць, Олени Ніколенко, Ірини Плахтій отримали почесне звання заслужених артисток України!

Творчий шлях цих неймовірних музикантів почався у 2000-му році. Тоді, Оксана Герасименко – українська бандуристка, викладачка і композиторка, заслужена діячка мистецтв України (2008), член Національної спілки композиторів України, доцент Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка, створила квартет бандуристок «Львів’янки».

З того часу, блискучі виконавиці стрімко заслужили визнання, успіх та любов своїх шанувальників. Численні успішні виступи на міжнародних конкурсах і фестивалях. Постійні запрошення на гастролі Україною та країнами Європи. Співпраця з відомими солістами, оркестрами. Дівчата входять до Національної спілки кобзарів України.

Вся історія цього неймовірного колективу – це безмежна любов до українського етносу, музики! Бандуристки «Львів’янки» є тим кодом нації, що популяризує українську культуру, бандуру, зокрема у світі.

Вітаємо наші любі Львів’янки! Пишаємося!

 

 

Поділитись


Популярне

23.09.2015 Медіа

Яскрава мелодика композитора Д. Січинського. Львівська обласна філармонія

Найважливіша фігура серед цьогорічних ювілеїв – Денис Січинський, другого жовтня в цьому році маємо його...

29.09.2016 Анонси

Фестиваль «Контрасти»

Від 30 вересня до 9 жовтня у Львові відбудеться XXII Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». У п...