Виступ Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії в рамках Міжнародного музичного фестивалю Sacrum Non Profanum в польському місті Щецині

18.06.2023
Опис

17 червня у рамках Міжнародного музичного фестивалю Sacrum Non Profanum в місті Щецині виступив Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії.

Зараз колектив перебуває в Польщі на запрошення Поморського Музичного Товариства «Академія» зі Щецина — давніх друзів Філармонії, з якими в минулому було зреалізовано багато хороших проєктів. Впродовж чотирьох днів тут відбувалися репетиції Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії та 15 червня,також відбулася і відкрита репетиція для охочих підглянути за мистецьким процесом та послухати концертну програму запланованих гастрольних подій. 

Перший концерт оркестру пройшов у Шецині 17 червня. На його завершення лунав музичний символ нашої країни, «Мелодія» геніального композитора, патрона Львівської філармонії Мирослава Скорика під батутою генерального директора філармонії, дириґента Володимира Сивохіпа.

Львівська національна філармонія - Виступ Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії в рамках Міжнародного музичного фестивалю Sacrum Non Profanum в польському місті Щецині

На сцені симфонічний оркестр виступить після успішних гастролей у Карнегі Голі разом із популярним польським хором, що святкує своє 70-річчя, польською співачкою Катаржиною Дондальською — колоратурним сопрано з діапазоном у чотири октави, яке зірка світової опери Барбара Бонні назвала “восьмим чудом світу” та видатним польським баритоном Лєшеком Скрлою, що вирізняється великою музичною універсальністю. Диригуватиме Богдан Богушевський. Концерт нашого запрошеного колективу матиме назву “Жінкам та дітям України” та включатиме музику до найвідоміших кінофільмів — “Дракула”, “Зоряні війни”, “Закон і п’ястук”, “Місія”, “Вогнем і мечем”, “Пірати Карибського моря” та ін.

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...

14.06.2024 Медіа

Про концерт “Музичні діалоги”: TVP Polonia

Попри дійсність війни – музи в Україні не вмовкають. Це артисти філармонії ...