Про 34-й концерт з оркестрового турне Штатами Америки

28.02.2023
Опис

Про 34-й концерт з масштабного турне Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії Штатами Америки йдеться у новій статті онлайн-видання “Seen and Heard International”. Марк Джордан, журналіст, розповідає про успішний виступ колективу під батутою Теодора Кухара у Клівленді:

Що це був за концерт! Навіть за звичайних умов Кухар є переконливим музикантом, але, відчуваючи важливість своєї місії в цьому турі, помітно було, що оркестр штурмував би Бастилію, якби цього забажав їхній головний диригент. Можливо, є й знаменитіші колективи, але Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії грає з рідкісним запалом, наздоганяючи конкурентів. Оркестр засновано у 1902 році, але Кухар вивів їх на світовий рівень.

Львівська національна філармонія - Про 34-й концерт з оркестрового турне Штатами Америки

Про соло флейти під час виконання Камерної симфонії №3 Євгена Станковича оглядач помітив наступне:

Михайло Сосновський виступав водночас блискуче й вишукано у своїй складній соло партії під супровід струнних, що захоплювали інтенсивністю під впевненим керівництвом Кучара. Це однозначно той композитор, якого варто знати.

Музичний журналіст особливо гаряче відзначив соло на англійському ріжку Маркіяна Максиміва (Симфонія “З Нового світу”, Антонін Дворжак). Концерт, за його словами, завершився оваціями.

Поділитись


Популярне

03.06.2023 Концерти

Дрезденські камерні музиканти виступили у Львівській філармонії

Бетховен, Моцарт, Пярт - музиканти найстарішого у світі оркестру, С...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...