Про 34-й концерт з оркестрового турне Штатами Америки

28.02.2023
Опис

Про 34-й концерт з масштабного турне Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії Штатами Америки йдеться у новій статті онлайн-видання “Seen and Heard International”. Марк Джордан, журналіст, розповідає про успішний виступ колективу під батутою Теодора Кухара у Клівленді:

Що це був за концерт! Навіть за звичайних умов Кухар є переконливим музикантом, але, відчуваючи важливість своєї місії в цьому турі, помітно було, що оркестр штурмував би Бастилію, якби цього забажав їхній головний диригент. Можливо, є й знаменитіші колективи, але Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії грає з рідкісним запалом, наздоганяючи конкурентів. Оркестр засновано у 1902 році, але Кухар вивів їх на світовий рівень.

Львівська національна філармонія - Про 34-й концерт з оркестрового турне Штатами Америки

Про соло флейти під час виконання Камерної симфонії №3 Євгена Станковича оглядач помітив наступне:

Михайло Сосновський виступав водночас блискуче й вишукано у своїй складній соло партії під супровід струнних, що захоплювали інтенсивністю під впевненим керівництвом Кучара. Це однозначно той композитор, якого варто знати.

Музичний журналіст особливо гаряче відзначив соло на англійському ріжку Маркіяна Максиміва (Симфонія “З Нового світу”, Антонін Дворжак). Концерт, за його словами, завершився оваціями.

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

09.05.2024 Анонси

10 травня: вечір лірики під орудою Юрія Літуна

10 травня о 19:00 Львівська національна філармонія запрошує долучит...

20.05.2024 Концерти

Віртуозний тиждень у Львівській філармонії

Найбільший фестиваль класичної музики в Україні та один з провідних м...