4000 підписників на YouTube-каналі Львівської філармонії

15.12.2022
Опис

15 грудня кількість підписників на нашому YouTube-каналі досягла позначки 4000. Канал був створений у 2011 році, та активне наповнення каналу розпочалось під час пандемії Covid-19. В той час філармонія впровадила успішну практику проведення прямих трансляцій. Поступово частота і якість відео зростала, а кількість прослуховувань усіх відео за цей час сягнула цифри 586 839 .

Сьогодні на каналі філармонії ви можете переглянути різноманітні концерти з фестивалів та проєктів, що відбулись в останні роки. Міжнародний фестиваль сучасної музики “Контрасти”, проєкт “Україна-2022. Музи не мовчать”, Міжнародний Фестиваль Давньої Музики у Львові, Конкурс молодих вокалістів імені Василя Сліпака, Перший Всеукраїнський Конкурс імені Мирослава Скорика, “Pro et Contra. Сцена нової музики” та інші філармонійні заходи зручно погруповані в розділі “Списки відтворення”. В розділі “наживо” слідкуйте за анонсами майбутніх прямих етерів. На каналі — 661 відео, 343 прямі трансляції:

Найчастіше наші виконання слухають в Україні, США, Польщі, Німеччині та Франції:

Глядачі нашого каналу розподіляються за віковими групами таким чином:

Щиро вдячні за підтримку наших підписників! Навіть у найтемніші для музикантів часи російської військової агресії вони залишаються з нами, вселяючи віру в неймовірну силу мистецтва, демонструючи свою безмежну симпатію. Тому попереду ще більше виступів, більше прямих трансляцій: слідкуйте за анонсами.

Дякуємо і нашим артистам, що своєю працею демонструють високий професіоналізм, гідний десятків тисяч переглядів виконань класичної музики.

Поділіться нашим каналом з друзями, щоб ще більше людей мали змогу послухати класичні шедеври у виконанні оркестрів, колективів, солістів Львівської національної філармонії. Ось трансляція 14 грудня:

Поділитись


Популярне

11.08.2021 Концерти

Музика в старому Львові: програма фестивалю

Вже за кілька днів у Львові розпочнеться VIII Міжнародний фестиваль "Музика в старому Львові", який...
27.03.2020 Медіа

Архівні відеозаписи виконань колективів і музикантів Львівської філармонії. Частина 2

Продовжуємо знайомити із архівними відеозаписами проєктів за участі колекти...