Художня виставка TOGETHER|РАЗОМ у Львівській філармонії

05.11.2022
Опис

1 листопада у Концертному залі Людкевича пройшов перформанс-прев’ю художньої виставки робіт Ігоря Степаника. Він відбувся під егідою проєкту «Україна-2022. Музи не мовчать». У відеоматеріалі — атмосфера події.

 

Серія робіт «Разом», розповідає митець, — “це реакція на спробу знищення тебе і тих хто тебе оточує, близьких й чужих, які вмить стають такими рідними. Це 15 відповідей на питання «Як ти?».”

Кожна з картин символізує місто України, яке так чи інакше зазнало руйнувань від російських окупантів: стійкий Київ, рідний Львів, поранена Буча, скривджений Херсон. Вони всі ці місяці живуть за принципом: Тримаймося! Разом! Присутність дитини або тварини у всій серії — це надія на майбутнє…. Знаки й мрії дитинства набувають загрозливих рис. Але перемога має своє обличчя: Віру, Надію й Любов!

 

***

“Україна–2022. Музи не мовчать” — це серія подій від Львівської національної філармонії, що створена для підтримки українських артистів під час російської воєнної агресії. Концерти є платформою для єднання українського музичного середовища, оскільки багато виконавців та виконавиць концертних програм в рамках серії стали вимушеними переселенцями і знайшли прихисток у Львові.

Ми надаємо безплатну можливість для всього світу переглядати концерти на офіційному YouTube-каналі Львівської філармонії. Водночас пропонуємо нашим слухачам з-за кордону надавати благодійну фінансову допомогу українським музикантам, які залишилися в Україні.

Банківські реквізити для благодійної допомоги в українських гривнях.

Поділитись


Популярне

22.01.2024 Концерти

VIII Різдвяний благодійний фестиваль коляди та духовної пісні відкрив ансамбль «Високий Замок»

У неділю, 21 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Академічний інструме...

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...