Про виступ у Карнегі Голі — Володимир Сивохіп

25.02.2023
Опис

Як вдалося професійним музикантам здійснити мрію та як це відбувалося, журналістці «Високого Замку» Галині Яремі розповів генеральний директор Львівської національної філармонії Володимир Сивохіп.

Як відзначив генеральний директор, філармонія почала переговори про американські гастролі майже чотири роки тому. Перші гастролі повинні були відбутися 2021 року, але тоді завадила пандемія. Врешті повномасштабне вторгнення 24 лютого 2022 року перекреслило плани оркестру і додало багато питань:

“Тепер наша філармонія має почесне ім’я Мирослава Скорика і вулиця названа також іменем цього славетного композитора. Отже, постало питання: а ми що їдемо у Нью-Йорк грати Чайковського? Написав листа, мовляв, мабуть, доведеться відмовитися від гастролей, бо не можемо їздити Америкою з музикою Чайковського. Для нас це зараз не на часі. Уявіть собі: зал світового значення, де вже є афіші, де продаються квитки… Менеджмент мені відписує: «Ми вас розуміємо. Що пропонуєте на це місце?». Запропонували камерну симфонію № 3 Євгена Станковича. Звісно, у репертуарі і твори Бетховена, Дворжака, а також наших Анатоля Кос-Анатольського і Мирослава Скорика”.

Поділитись


Популярне

03.06.2023 Концерти

Дрезденські камерні музиканти виступили у Львівській філармонії

Бетховен, Моцарт, Пярт - музиканти найстарішого у світі оркестру, С...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...