У Львівській філармонії відбулася зустріч «ШтабКультура / Місто й музика»

13.07.2022
Опис

Спільно з Інститутом стратегії культури та Майстернею практиків культури, у Львівській національній філармонії відбувся захід із митцями міста, творцями культури та музикантами – «ШтабКультура / Місто й музика: ревізія репертуару, пошуки звучання, суспільна місія». 

Серед спікерів події – Марта Кузій, піаністка, виконавча директорка сезону 2022-2023 симфонічного оркестру Львівської національної філармонії ім. М. Скорика, Остап Мануляк, український композитор, доцент кафедри композиції Львівської національної музичної академії імені М. Лисенка, Денис Литвиненко — віолончеліст, композитор, концертмейстер групи віолончелей Львівської національної філармонії, учасник квартету «Фенікс» та Ірина Вакуліна, диригентка, менеджерка мистецьких проектів, авторка музичних проектів для дітей у Львівській філармонії, та театрі опери і балету ім. С. Крушельницької, співзасновниця Центру музичного розвитку «Темпо». Модерувала зустріч: Юлія Півторак. 

Впродовж зустрічі було обговорено дії музичного середовища зараз, сферу класичної музики, чи потрібно її видозмінювати та в якому напрямку варто продовжувати розвивати. Зокрема, було акцентовано увагу на важливості знаходження, відновлення та презентації – виконанні творів українських композиторів, також увага була привернута і до цільової аудиторії – слухача, його основних потреб у музичній сфері сьогодні та будуванні нових комунікативних шляхів «слухач – культура – класична музика». Говорили і про самих митців та на чому варто їм зосередитися зараз, перш за все.  

Подія доступна для перегляду в записі:

Більше фото за посиланням

Фото Мар’яна Гусяк

Поділитись


Популярне

11.08.2021 Концерти

Музика в старому Львові: програма фестивалю

Вже за кілька днів у Львові розпочнеться VIII Міжнародний фестиваль "Музика в старому Львові", який...
27.03.2020 Медіа

Архівні відеозаписи виконань колективів і музикантів Львівської філармонії. Частина 2

Продовжуємо знайомити із архівними відеозаписами проєктів за участі колекти...