Британський музичний лейбл Guild Music презентував компакт-диск із творами Сезара Франка

08.06.2022
Опис

Один із найвідоміших музичних лейблів Великої Британії «Guild Music» презентував компакт-диск із творами французького композитора Сезара Франка. Симфонічні твори у новому релізі слухачі матимуть можливість почути у виконанні Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії ім. М. Скорика.

Компакт-диск складається із найвідоміших симфонічних творів Сезара Франка, серед яких його симфонічні поеми «Еоліди», «Джини», «Проклятий мисливець», «Спокута» та Симфонічні варіації для фортепіано з оркестром. Запис здійснений з нагоди 200-річчя з дня народження композитора (1822-2022).

Окрім Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії, участь у проєкті взяли аргентиські музиканти: піаніст Фабіо Банеґас та дириґент Франсіско Варела.

Львівська національна філармонія - Британський музичний лейбл Guild Music презентував компакт-диск із творами Сезара Франка

 

Цей запис набув неабиякої значущості та гостроти, коли лише через кілька місяців після запису у Львівській національній філармонії в Україні розпочалася повномасштабна війна.

Щоби підтримати українців, музичний лейбл «Guild Music» буде жертвувати відсотки від продажів кожного компакт-диску, а також кожного завантаження з iTunes, Spotify тощо, Комітету катастроф та надзвичайних ситуацій Великобританії. Після цього кошти будуть передані Україні.

Щоби зібрати якомога більше коштів, просимо також поширити посилання сторінки із продажем диску серед знайомих і друзів у різних країнах:

https://www.guildmusic.com/shop/wbc.php?sid=49136635022aa&tpl=produktdetail.html&pid=17602&rid=261&recno=1

Підтримка усього світу зараз є дуже важливою для України!

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

09.05.2024 Анонси

10 травня: вечір лірики під орудою Юрія Літуна

10 травня о 19:00 Львівська національна філармонія запрошує долучит...

20.05.2024 Концерти

Віртуозний тиждень у Львівській філармонії

Найбільший фестиваль класичної музики в Україні та один з провідних м...