Фаготист Іван Мелета про поранення на війні та реабілітацію: інтерв’ю для Суспільного

25.07.2023
Опис

Фаготист Іван Мелета, музикант Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії розповів про бойові дії, поранення та реабілітацію в інтерв’ю Суспільному. 24 лютого 2022 року він прийшов до військкомату та став старшим солдатом 45 окремої артилерійської бригади.

Минулого року Івана Мелету указом Президента нагородили орденом “За мужність” ІІІ ступеня. Наш колега уже переніс понад 40 операцій. Реабілітація триває. 

Львівська національна філармонія - Фаготист Іван Мелета про поранення на війні та реабілітацію: інтерв'ю для Суспільного

За бажанням можна фінансово підтримати Івана — номер картки дружини 4149499991510601 (Олена Мелета)
World debit 5355 5711 0915 9244

Той бій, коли він зазнав поранення, пам’ятає добре. Їхня п’ятірка вийшла на бойове завдання: проводили аеророзвідку, але потрапили під мінометний обстріл.

“Ми були в лісосмузі. Дерева вже були вкриті листям. І я думав, що нас не видно. Але перша ворожа міна розірвалася коло нас. Михайло перебував неподалік від мене. Він загинув відразу”, – згадує Іван Мелета. “Я розумів, що обстріл триватиме ще годину, отже треба ховатися. Сперся на праву ногу, а вона відсунулася вбік: там виявилося два відкритих переломи. Болю я не відчував. Ліва нога також не працювала. Відчув як по ногах тече щось тепле і зрозумів, що я втрачаю кров. Наклав собі турнікети”, – розповідає він.

Повну історію героїчного воїна читайте в матеріалі

Поділитись


Популярне

10.12.2023 Медіа

5000 підписників на YouTube-каналі Львівської філармонії

Раді повідомити всім нашим шанувальникам т...

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

05.12.2023 Анонси

Анонс благодійних концертів від INSO-Lviv

Одна з найбільш очікуваних новин цієї зими від Академічного симфонічного оркестру INSO-Lviv Львівської н...