2015-04-09

09.04.2015
Опис

31 березня 2015 року учні та працівники Львівського вищого професійного училища ресторанного сервісу та туризму мали гарну нагоду долучитися до високого мистецтва, адже з програмою «Маруся Чурай» за однойменним історичним романом у віршах Ліни Костенко до навчального закладу завітали артисти Львівської обласної філармонії. Вистава була присвячена 85-річчю від дня народження легендарної української поетеси. Режисер-постановник – Любов Фітьо.

Актовий зал училища був переповнений. Відчувався піднесений патріотичний настрій, адже гості виконали багато патріотичних пісень, які приписують Марусі Чурай, а сьогодні це вкрай важливо.

Ми щиро вдячні нашим гостям – артистам Львівської обласної філармонії – солістам Наталії Грановській, Ірині Стефанко, Станіславу Гояну, Юрію Столяру за прекрасне виконання українських пісень, ведучій програми Лілії Винницькій за задушевну розповідь про драматичну долю Марусі Чурай, а також дякуємо звукорежисеру Володимиру Бакусу та водію Михайлу Пінтосі.

Особлива вдячність – режисеру-постановнику Львівської обласної філармонії Любов Фітьо та адміністратору Христині Пирч.

Організували Свято української поезії й пісні методист Львівського вищого професійного училища ресторанного сервісу та туризму Мельничук Т.П. та провідний бібліотекар Ющук В.С., яка до концерту підготувала книжкову виставку «Нев’янучий сад поезій Ліни Костенко» на відзначення ювілею видатної української поетеси.

Поділитись


Популярне

19.09.2018 Анонси

Тепер – національна!

Президент України Петро Порошенко підтримав пропозицію Львівської ОДА щодо надання Львівській облас...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 1

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 2

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...