Чуттєва музика бароко

26.09.2015
Опис

До нашого міста на два дні завітають знані європейські виконавці Крістіан Гільц та Річард Реш
№108 (1719), субота, 26 вересня 2015
У вівторок, 29 серпня, о 19.00 у Львові відбудеться унікальна музична подія – відомі європейські виконавці Крістіан Гільц та Річард Реш разом із камерним оркестром Collegium Musicum дадуть концерт на сцені філармонії. Знані інтерпретатори музики бароко, і не тільки, допоможуть поглянути на цю епоху за допомоги історично інформованого стилю виконавства, який є одним із провідних способів осмислення та виконання цієї музики. Легкість, доступність та максимальна емоційна наповненість інтерпретації – ось основні риси мистецького світогляду Крістіана Гільца та Річарда Реша.
Для львівського слухача виконавці підготували вишукану програму з творів композиторів епохи бароко. Це музика, яка свого часу хвилювала слухачів у найкращих театрах Європи. Її ефектність, чуттєвість та великий емоційний запал не залишать байдужими нікого.
А за день до концерту о 10.30 у Львівській спеціальній музичній школі імені С. Крушельницької Крістіан Гільц та Річард Реш проведуть майстер-клас, який допоможе юним виконавцям вдосконалити професійний рівень та поспілкуватися з відомими музикантами. До участі в ньому запрошують студентів українських музичних вишів, а також охочих розвиватися у напрямі барокової вокальної музики. Записатися на майстер-клас можна як активний чи пасивний учасник. Аби взяти участь, необхідно заповнити форму, розміщену на сайті collegiummusicum.com.ua
Крістіан Гільц відомий у світі як універсальний інтерпретатор концертного та оперного репертуару. Він швидко привернув широку увагу, відвідавши як запрошений гість ряд провідних музичних центрів Європи та Америки. Його не раз запрошували співати у віденському Musikverein, зальцбурзькому Pfingstfestspiele, а також на Boston Early Music Festival, Lucerne Festival, Concertgebouw Amsterdam, Alte Oper Frankfurt, у філармоніях Кельна, Мюнхена та Берліна. Його активно запрошують і як виконавця барокового репертуару, і для виконання класичної та сучасної музики. Він працює з такими диригентами, як Ендрю Перотт, Мартін Газельбюк, Ніколас МакҐеґан, Джошуа Ріфкін, Айвор Болтон та оркестрами Munchner Philharmoniker, Kolner Rundfunkorchester, London Mozart Players, Mozarteum Orchester Salzburg, Camerata Salzburg, Tonhalle Orchester Zurich, Orquesta Nacional de Espana, New York Bach Ensemble, Ensemble Tafelmusik, Wiener Akademie, Norwegian Baroque Orchestra та Stavanger Symphony.
У оперному репертуарі виконавця є партії баритона від бароко і класики аж до сучасної опери. Він виступав у Відні, Амстердамі, Мадриді, Валенсії, Лос-Анджелесі, Мюнхені, Дюссельдорфі, Потсдамі та інших містах. Має записи творів Баха, Генделя, Телемана, Гоміліуса, Маттезона, Медера, Моцарта, Бетховена, Шуберта, Шумана, Лортцінга, Вальтера, Стерка, Клемштайна і Кляйберга.
Крістіан Гільц отримав нагороду Культури Баварії та Kulturforderpreis у своєму рідному місті Ерлянген. Проводив майстер-класи в Німеччині, Росії, Україні, Норвегії, Австрії, Італії та Швейцарії, був головою вокального відділу старовинної музики у Вищій школі музики в Троссінгені з 2003 до 2005 рік.
Річард Реш перші кроки в музиці зробив у хорі хлопчиків в Регенсбурзькому соборі. Після закінчення початкової музичної освіти і класу фортепіано у музичній школі в Аугзбурзі почав вивчати класичний вокал у Леопольд-Моцарт-Центрі в Аугзбурзькому університеті. Його викладачами були Агнеса Габередер, Ганс-Йоахим Байєр, Едда Севеніх і Домінік Вортіг. Вивчав старовинну та камерну музику в консерваторії Базеля.
Лауреат кількох міжнародних оперних конкурсів: Concorso Internazionale di Canto Toti dal Monte в Тревізо, Kammeroper Schloss Rheinsberg, Gut Immling. В 2012 році був нагороджений мистецькою премією міста Аугзбург.
Річард Реш працював з такими диригентами, як Claudio Astronio, Rolf Beck, Christoph Eschenbach, Christoph Hammer, Michel Laplйnie, Helmuth Rilling, Morten Schuldt-Jensen та Andreas Spering, а також з багатьма відомими музикантами і оркестрами, до прикладу, з Bergen Filharmoniske Orkester, Bremer Philharmoniker, Leipziger Kammerorchester, Neue Munchener Hofkapelle, Bachkollegium Stuttgart. Мав багато концертів та записів по всій Європі, зокрема у Konzerthaus в Берліні, Herkulessaal в Мюнхені, Haakonshallen в Берґені, а також в Китаї та Японії.

Поділитись


Популярне

23.09.2015 Медіа

Яскрава мелодика композитора Д. Січинського. Львівська обласна філармонія

Найважливіша фігура серед цьогорічних ювілеїв – Денис Січинський, другого жовтня в цьому році маємо його...

29.09.2016 Анонси

Фестиваль «Контрасти»

Від 30 вересня до 9 жовтня у Львові відбудеться XXII Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». У п...