Класика в осінньому Львові

27.10.2015
Опис

Завтра у нашому місті дасть концерт представник нової генерації українських фортепіанних виконавців Віталій Лиман
№121 (1732), вівторок, 27 жовтня 2015
Львівська обласна філармонія запрошує усіх шанувальників музичного мистецтва на сольний речиталь молодого піаніста Віталія Лимана, який відбудеться в середу, 28 жовтня, о 19.00 у Концертній залі ім. С. Людкевича.
Віталій Лиман – представник нової генерації українських фортепіанних виконавців, випускник Національної музичної академії ім. П. Чайковського, активний учасник мистецького життя в Україні. Програми Віталія Лимана з’являються на афішах концертних залів Києва, Одеси, Чернігова, Вінниці та інших міст. Без участі піаніста не обходяться такі відомі фестивалі сучасної української музики, як “Київ-Мюзик Фест” та “Музика молодих”. Закордонні слухачі вже не раз мали змогу познайомитися з творчістю Віталія Лимана, що здобула найвищі оцінки на престижних міжнародних конкурсах у Чехії, Італії та Австрії.
У своїй творчості він є продовжувачем високих національних виконавських традицій, основою яких є безмежно шанобливе й уважне ставлення до світової музичної класики. Ось і цього разу програма концерту складатиметься зі знакових творів, що незмінно входять до “золотої колекції” кожного шанувальника академічного мистецтва. Львів’яни, які осіннього вечора завітають до міської філармонії, матимуть змогу насолодитися піднесеними звуками клавірної Партити №4 ре-мажор Й.-С. Баха та зануритися в таємничі музично-імпресіоністичні глибини шести Прелю­дій К. Дебюссі (перший зошит).
Справжньою кульмінацією концерту стануть легендарні 24 прелюдії Ф. Шопена – сповідь людської душі, втілена у вишуканих фортепіанних мініатюрах. У цих творах три великі музичні епохи – бароко, романтизм та модерн – символічно поєднаються в концерті Віталія Лимана.
Ірина Богданова,
кандидат мистецтвознавства

Поділитись


Популярне

12.10.2018 Анонси

14 листопада — вперше у Львівській філармонії скрипаль Девід Тобін

Кожні три роки Львів привертає до себе увагу всього музичного світу. Кожні три роки солісти, які хочуть здо...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 1

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 2

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...