«Різдвяний музичний дарунок»

22.12.2015
Опис

Завтра з 19:00 в Концертному залі імені Станіслава Людкевича лунатимуть духовна музика, шедеври світової класики, прем’єри творів українських композиторів та приємні несподіванки.

«Різдвяний музичний дарунок», заініційований Артуром Микиткою і Львівським камерним оркестром «Академія» у грудні 1995 р., вже в двадцять перше 22 грудня о 19:00 запрошує львів’ян до Концертного залу Львівської філармонії – про це повідомили в відділі реклами та маркетингу .

«Особливий настрій цих Святочних вечорів єднає молодих артистів, їх керівників і вдячних слухачів спільною задумою про прожитий рік, надіями на майбутнє. Незмінним учасником всіх «Дарунків» є художній керівник оркестру Мирослав Скорик, а його твори завжди звучать в ті вечори.

Славнозвісна обробка композитором коляд Василя Барвінського кожен раз завершує концерти. З 2000 року разом з оркестром на сцені диригент Ігор Пилатюк. За пульт ставали друзі оркестру Юрій Бервецький, Володимир Сивохіп. Саме на Різдвяних вечорах відбувся в 1998 році дебют оркестру «INSO-Львів» під батутою Гунгардта Матесса, струнну групу якого склав наш оркестр.

Поряд з талановитою студенською молоддю, солістами були відомі виконавці Лідія Шутко, Оксана Рапіта, Етелла Чуприк, Олександр Брусіловський, Володимир Винницький, Анастасія та Назар Пилатюки, Олег Каськів, Максим Брилинський, Руслан Луцик, Володимир Старко, Олександр Божик, хори «Трембіта» і «Глорія». Духовна музика, шедеври світової класики, прем’єри творів українських композиторів та приємні несподіванки звучать у цих програмах. Спеціально для одного з вечорів було написано Віктором Камінським – Концерт для скрипки з оркестром «Різдвяний». Вінчає концерти неперевершене опрацювання Юрієм Ланюком «Щедрика» Леонтовича.

Програма цьогорічного «Різдвяного музичного дарунку» особлива, відбудеться перше виконання нового твору Мирослава Скорика «Покаянний псалом», гостинно виступатиме славетна віолончеліста Наталія Хома, солюватимуть талановиті молоді музиканти у творах Йоганна-Себастьяна Баха та Антоніо Вівальді. Вірний ідеалам прекрасного, оптимістично налаштований, завжди молодий Львівський камерний оркестр «Академія» бажає своїм вірним друзям – слухачам ВЕСЕЛИХ СВЯТ!».

Поділитись


Популярне

23.09.2015 Медіа

Яскрава мелодика композитора Д. Січинського. Львівська обласна філармонія

Найважливіша фігура серед цьогорічних ювілеїв – Денис Січинський, другого жовтня в цьому році маємо його...

29.09.2016 Анонси

Фестиваль «Контрасти»

Від 30 вересня до 9 жовтня у Львові відбудеться XXII Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». У п...