Сильвестрові рефлексії

27.12.2015
Опис

“Різдвяний концерт” Арканджело Кореллі з епохи бароко та прем'єру твору Джузепе Тореллі “Різдво” у виконанні оркестру “Віртуози Львова” представлять у неділю, 27 грудня у Львівській обласній філармонії. На концерті також звучатимуть класичні твори, сучасні хіти, і українські колядки.

“Новий рік у країнах Європи ще називають Сильвестром. Ця традиція розпочалася із розвитком християнства. За легендою, Папа Римський Сильвестр зловив у морі справжнього монстра. Чудовисько мало вирватися на свободу в 1000-му році і знищити людство, але цього не сталося. Кожного Нового року люди згадують цю легенду, одягаючи кумедні костюми і називають себе Сильвестрклаусами” – каже Ольга Максим'як одна із організаторів концерту.

У “Сильвестрових рефлексіях” львів'яни зможуть насолодитися унікальним поєднанням квартету бандуристок “Львів'янки” та оркестру “Віртуози Львова” у виконанні яких, прозвучить геніальний твір Франца Грубера “Свята ніч”. Скрипкові шедеври лунатимуть від знаних львівських музикантів – Лідії та Остапа Шутко. Джазовий піаніст Юрій Бонь презентує композицію “Бітлз – кохання назавжди”. Спеціальним гостем проекту буде заслужений діяч мистецтв України, диригент із Маріуполя Василь Крячок.

“Оркестр “Віртуози Львова” пропонує своїм шанувальникам нові ідеї та експерименти, репертуарні знахідки та напрацювання, часто несподівані. Програма “Сильвестрові рефлексії” обіцяє музику на всі смаки”, – говорить Ольга.

На концерті “Сильвестрові рефлексії” будуть присутні бійці АТО, члени громадської ради “Святий Юр”, відомі громадські та культурні діячі Львова.

Початок дійства о 18:00 годині. Вартість квитків від 50 до 200 гривень.

Поділитись


Популярне

23.09.2015 Медіа

Яскрава мелодика композитора Д. Січинського. Львівська обласна філармонія

Найважливіша фігура серед цьогорічних ювілеїв – Денис Січинський, другого жовтня в цьому році маємо його...

29.09.2016 Анонси

Фестиваль «Контрасти»

Від 30 вересня до 9 жовтня у Львові відбудеться XXII Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». У п...