І зазвучить пісня по-новому

30.12.2015
Опис

І зазвучить пісня по-новому – у передноворічний день, 30 грудня у Львівській обласній філармонії на ювілейному концертідо 45-річчя від дня народження мистецького керівника Академічного інструментального ансамблю «Високий Замок» Андрія Яцківа.

Ідея концерту, на якому би звучали твори в авторському аранжуванні Андрія Яцківа, визрівала давно. За словами Андрія Яцківа: «На концерті буде відображена співпраця«ВисокогоЗамку» з різноманітними вокальними ансамблями та солістами. Серед виконавців, дует «Бандурна розмова» у складі заслужених артистів України Тараса Лазуркевича та Олега Созанського, тріо «Крайня хата», знаний колектив «Tenors BEL’CANTO», і, звичайно, солісти, з якими ансамбль має цікаві і гарні проекти. Серед них соліст Львівської опери Петро Радейкоз проектом «Мелодія», Орест Цимбалаз резонансними проектами «Карпатське танго» та«Повстанське танго» за участю Марти Шпак. Заразансамбль успішно співпрацює з Ліліаною Раврух. У 2013 р. «Високий Замок» з солісткою Наталею Марківськоюуспішно виступив на Першому Національному у програмі«Фольк-music».Ансамбль також співпрацює іззнаним бардом Олесем Дяком. Ось, власне, ці виконавці братимуть участь у концерті 30 грудня. Ведучою вечора буде Оксана Король.

Як досвідчений аранжувальник Андрій Яцків успішно працює у різних стилях музики. Тут і класична музика, і обробки народних пісень, українська інструментальна музика та романси українських композиторів. За стилістикою аранжувань на концерті 30 грудня будуть представлені аранжування Андрія Яцківаестрадного спрямування. На концерті прозвучать українські народні пісні, інструментальні композиції та пісні українських композиторів. Серед них, твори Мирослава Скорика, Анатоля Кос-Анатольського, пісні на слова ОльгиІльків, а також «Історія»Віктора Камінського на слова Богдана Стельмаха, «Коліжанка» на слова Марії Лукашкевичі музикуБогдана Чериби, пісні Володимира Івасюка, «Коломийка»ОлександаБожика, а на завершення зазвучить коляда, адже ми з благоговінням очікуємо Різдвяних свят.

На ювілейному концерті у фойє філармонії експонуватиметься виставка картин народного майстра-різьбяра Василя Гнатка, так що слухачі матимуть змогу не тільки послухати чудову музику, ай насолодитися творами різьбярського мистецтва.

Ольга Максим’як, відділ реклами та маркетингу
Тел.: 0981301061
0676734210

Поділитись


Популярне

19.09.2018 Анонси

Тепер – національна!

Президент України Петро Порошенко підтримав пропозицію Львівської ОДА щодо надання Львівській облас...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 1

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 2

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...