Різдвяна програма Allusion

15.01.2016
Опис

15 січня у львівській філармонії Остап та Ольга Шутки з оркестром «Віртуози Львова» під батутом Сергія Бурка представлять різдвяну програму Allusion.

Наприкінці 2013 р. лауреати міжнародних конкурсів Остап Шутко та Ольга Шутко з різними колективами випустили два різдвяні диски, Allusion та «Різдво для скрипки, віолончелі та оркестру».

Уже багато міст України та Європи побачили ці програми. І ось, зараз, музиканти вперше представлять її у Львові.

«Ми вибрали найкращі твори із різних культурних шарів, адже у кожному жанрі є якісна музика. Попри розмаїття усі вони звучатимуть гармонійно, адже усі вони звучатимуть в авторській інтерпретації та оригінальному аранжуванні», – розповіла Ольга Шутко.

«Зазвичай класичні музиканти дещо зневажливо ставляться до «попси». Але є твори, уже перевірені часом. Ми надаємо усім тим творам зовсім нового звучання», – підтримує її Остап Шутко.

Крім того вони сподіваються зруйнувати ту стіну, яку часом глядачі виставляють між собою та класично музикою. «Ми сподіваємося, що відомі твори залучать до нас на концерт тих людей, які зазвичай уникають походів до філармонії. Ми сподіваємося, що таким чином залучимо більше слухачів на концерти класичної музики», – вважають музиканти.

Головний диригент академічного камерного оркестру «Віртуози Львова» Сергій Бурко так само наголосив на оригінальному виконанні та розмаїтті творів.

Справді програма обіцяє бути дуже насиченою. У концерті звучатимуть твори Баха, Паганіні, Скорика, «Щедрик» Леонтовича, а також музика з фільмів, твори з репертуару Адель, «Океану Ельзи», AВВА тощо. Музиканти обіцяють виконати колядки різних країн та наголошують на тому, що гратимуть разом, усією родиною те, що їм самим приємно виконувати.

Крім того у рамках концерту відбудеться презентація Ostap Shutko Collection, колекції концертних метеликів, які Остап Шутко випустив нещодавно у співпраці з українськими дизайнерами.

Поділитись


Популярне

23.09.2015 Медіа

Яскрава мелодика композитора Д. Січинського. Львівська обласна філармонія

Найважливіша фігура серед цьогорічних ювілеїв – Денис Січинський, другого жовтня в цьому році маємо його...

29.09.2016 Анонси

Фестиваль «Контрасти»

Від 30 вересня до 9 жовтня у Львові відбудеться XXII Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». У п...