Скрипаль Альбрехт Мензель

06.02.2016
Опис

Вперше у Львові у супроводі Молодіжного академічного симфонічного оркестру «INSO-Львів» виступить справжня висхідна зірка з Німеччини, переможець багатьох міжнародних конкурсів скрипаль-віртуоз Альбрехт Мензель.

Музикант уже підкорив найпрестижніші сцени світу Карнегі Хол у Нью-Йорку, Кеннеді Центр у Вашингтоні та інші – в рамках турне із всесвітньо відомою скрипалькою Анне-Софі Муттер.

До Львова Альбрехт Мензель приїздить зі скрипкою Страдіварі, датованою 1709 роком, на якій виконає сольну партію в Концерті для скрипки з оркестром ре мажор, оp. 35 П.І. Чайковського. Концерт для скрипки з оркестром входить до переліку найкращих творів музичного мистецтва, зокрема, завдяки блискучій віртуозності партії солюючого інструменту.

У концерті також прозвучить Симфонія №2 П.І. Чайковського, своєрідна музична ода Україні та Концерт для скрипки з оркестром ре мажор, оp. 35.

Це пов'язано не тільки з тим, що в основу твору покладена жартівлива українська пісня «Журавель», але і в загальному характері музики відображена українська душа.

П. І. Чайковський – всесвітньо відомий російський композитор з українським корінням. Його твори в рівній мірі захоплюють та хвилюють усіх людей незалежно від професій та національностей. Музика Чайковського підкорює своєю щирістю, теплотою і всепроникливістю.

Диригент – Олександр Земцов (Німеччина – Швейцарія).

Оркестр «INSO-Львів» постійно ініціює приїзди відомих виконавців та диригентів, втілюючи в життя основну місію культурної дипломатії – об’єднати музикою прогресивну молодь світу для розвитку більш толерантного суспільства. Скрипка Страдіварі в руках молодої зірки зачарує Вас назавжди!

Чекаємо на Вас 6 лютого о 18 годині у Львівській філармонії.

Поділитись


Популярне

14.10.2018 Анонси

Воїнам від музикантів Львівської філармонії: “Героям Слава!”

Вчора був прекрасний день і свято, про яке говоримо зі щемом у серці. Вчора ми із щирою любов’ю вітали з Дн...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 1

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 2

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...