Скрипаль Альбрехт Мензель

06.02.2016
Опис

Вперше у Львові у супроводі Молодіжного академічного симфонічного оркестру «INSO-Львів» виступить справжня висхідна зірка з Німеччини, переможець багатьох міжнародних конкурсів скрипаль-віртуоз Альбрехт Мензель.

Музикант уже підкорив найпрестижніші сцени світу Карнегі Хол у Нью-Йорку, Кеннеді Центр у Вашингтоні та інші – в рамках турне із всесвітньо відомою скрипалькою Анне-Софі Муттер.

До Львова Альбрехт Мензель приїздить зі скрипкою Страдіварі, датованою 1709 роком, на якій виконає сольну партію в Концерті для скрипки з оркестром ре мажор, оp. 35 П.І. Чайковського. Концерт для скрипки з оркестром входить до переліку найкращих творів музичного мистецтва, зокрема, завдяки блискучій віртуозності партії солюючого інструменту.

У концерті також прозвучить Симфонія №2 П.І. Чайковського, своєрідна музична ода Україні та Концерт для скрипки з оркестром ре мажор, оp. 35.

Це пов'язано не тільки з тим, що в основу твору покладена жартівлива українська пісня «Журавель», але і в загальному характері музики відображена українська душа.

П. І. Чайковський – всесвітньо відомий російський композитор з українським корінням. Його твори в рівній мірі захоплюють та хвилюють усіх людей незалежно від професій та національностей. Музика Чайковського підкорює своєю щирістю, теплотою і всепроникливістю.

Диригент – Олександр Земцов (Німеччина – Швейцарія).

Оркестр «INSO-Львів» постійно ініціює приїзди відомих виконавців та диригентів, втілюючи в життя основну місію культурної дипломатії – об’єднати музикою прогресивну молодь світу для розвитку більш толерантного суспільства. Скрипка Страдіварі в руках молодої зірки зачарує Вас назавжди!

Чекаємо на Вас 6 лютого о 18 годині у Львівській філармонії.

Поділитись


Популярне

23.09.2015 Медіа

Яскрава мелодика композитора Д. Січинського. Львівська обласна філармонія

Найважливіша фігура серед цьогорічних ювілеїв – Денис Січинський, другого жовтня в цьому році маємо його...

29.09.2016 Анонси

Фестиваль «Контрасти»

Від 30 вересня до 9 жовтня у Львові відбудеться XXII Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». У п...