Скрипаль Альбрехт Мензель

06.02.2016
Опис

Вперше у Львові у супроводі Молодіжного академічного симфонічного оркестру «INSO-Львів» виступить справжня висхідна зірка з Німеччини, переможець багатьох міжнародних конкурсів скрипаль-віртуоз Альбрехт Мензель.

Музикант уже підкорив найпрестижніші сцени світу Карнегі Хол у Нью-Йорку, Кеннеді Центр у Вашингтоні та інші – в рамках турне із всесвітньо відомою скрипалькою Анне-Софі Муттер.

До Львова Альбрехт Мензель приїздить зі скрипкою Страдіварі, датованою 1709 роком, на якій виконає сольну партію в Концерті для скрипки з оркестром ре мажор, оp. 35 П.І. Чайковського. Концерт для скрипки з оркестром входить до переліку найкращих творів музичного мистецтва, зокрема, завдяки блискучій віртуозності партії солюючого інструменту.

У концерті також прозвучить Симфонія №2 П.І. Чайковського, своєрідна музична ода Україні та Концерт для скрипки з оркестром ре мажор, оp. 35.

Це пов'язано не тільки з тим, що в основу твору покладена жартівлива українська пісня «Журавель», але і в загальному характері музики відображена українська душа.

П. І. Чайковський – всесвітньо відомий російський композитор з українським корінням. Його твори в рівній мірі захоплюють та хвилюють усіх людей незалежно від професій та національностей. Музика Чайковського підкорює своєю щирістю, теплотою і всепроникливістю.

Диригент – Олександр Земцов (Німеччина – Швейцарія).

Оркестр «INSO-Львів» постійно ініціює приїзди відомих виконавців та диригентів, втілюючи в життя основну місію культурної дипломатії – об’єднати музикою прогресивну молодь світу для розвитку більш толерантного суспільства. Скрипка Страдіварі в руках молодої зірки зачарує Вас назавжди!

Чекаємо на Вас 6 лютого о 18 годині у Львівській філармонії.

Поділитись


Популярне

14.03.2018 Медіа

«Про масштабний джазовий проект мріяла чотири роки»

Його прем'єра, розповіла солістка Наталія Грановська, відбудеться на сцені Львівської філармонії 25 бер...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 1

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 2

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...