Львівська філармонія 2 вересня відкриває новий концертний сезон

02.09.2016
Опис

Львівська обласна філармонія відкриває новий концертний сезон 2 вересня. Новим диригентом Академічного симфонічного оркестру буде Тарас Криса, син відомого скрипаля Олега Криси. Тарас Криса багато років працював у США, проте він також навідувався до Львова та співпрацював з філармонією як запрошений диригент.

Про це повідомив генеральний директор філармонії Володимир Сивохіп, – передає прес-служба Львівської філармонії.

Він зазначив, що попри літню паузу, життя філармонії було насичене фестивальними заходами. «Перехід у осінь знаменує початок концертного сезону й мистецьких акцій. Оскільки є нові люди, то є й нові ідеї та погляди на наше концертне життя», – додав Володимир Сивохіп.

Володимир Сивохіп зазначив, що одразу після концерту-відкриття 2 вересня оркестр перейде в руки Богдана Дашака. Львівський виконавець популярної музики та диригент Богдан Дашак презентує 6 вересня NEWMUSICALPROJECT на межі між класикою та сучасністю. Програма концерту поєднає сюїти зарубіжних композиторів у стилі джаз-року, латиноамериканського джазу, соул-музики, етно-джазу та авторські композиції організатора.

Директор філармонії також повідомив, що з 9 по 13 вересня у Львові вперше відбудеться фестиваль «Львівські прем’єри», присвячений творчості львівських композиторів сучасності (ХХ і ХХІ століття). Координатором чотириденного музичного свята став Богдан Сегін, який також організовує уже відомий публіці фестиваль «Контрасти».

18 вересня камерний оркестр «Віртуози Львова» проведе концерт-марафон Бетховена. За словами директора філармонії, раніше вони вже організовували марафон творчості Баха – 24 години нон-стоп концертів у двох залах. «Марафон-концерт – це тільки Бетховен та тільки найбільші його твори.

Також у філармонії відбудеться фестиваль творчості Людомира Ружицького, який організовують з польськими партнерами, фестиваль «Констрасти» тощо.

Попри насичені творчі плани директор філармонії вказав і на проблеми: «В нас є дуже багато ідей, але для втілення нам не вистачає приміщень. Львову бракує сучасної концертної зали. У філармонії ми маємо три оркестри (два симфонічних та камерний), ансамблі і солістів. Щотижня – 5-6 концертів. Ми не можемо розміститись тут всі разом. Потрібен час на репетиції, а ще в нас відбуваються й інші мистецькі заходи. Зранку до вечора ми задихаємось через брак приміщень і про цю проблему треба говорити голосно, хоч її не можна вирішити одразу». Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2016/08/31/lvivska_filarmoniya_2_veresnya_vidkryvaie_novyy_kontsertnyy_sezon_822092

Поділитись


Популярне

14.03.2018 Медіа

«Про масштабний джазовий проект мріяла чотири роки»

Його прем'єра, розповіла солістка Наталія Грановська, відбудеться на сцені Львівської філармонії 25 бер...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 1

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 2

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...