Львівська філармонія 2 вересня відкриває новий концертний сезон

02.09.2016
Опис

Львівська обласна філармонія відкриває новий концертний сезон 2 вересня. Новим диригентом Академічного симфонічного оркестру буде Тарас Криса, син відомого скрипаля Олега Криси. Тарас Криса багато років працював у США, проте він також навідувався до Львова та співпрацював з філармонією як запрошений диригент.

Про це повідомив генеральний директор філармонії Володимир Сивохіп, – передає прес-служба Львівської філармонії.

Він зазначив, що попри літню паузу, життя філармонії було насичене фестивальними заходами. «Перехід у осінь знаменує початок концертного сезону й мистецьких акцій. Оскільки є нові люди, то є й нові ідеї та погляди на наше концертне життя», – додав Володимир Сивохіп.

Володимир Сивохіп зазначив, що одразу після концерту-відкриття 2 вересня оркестр перейде в руки Богдана Дашака. Львівський виконавець популярної музики та диригент Богдан Дашак презентує 6 вересня NEWMUSICALPROJECT на межі між класикою та сучасністю. Програма концерту поєднає сюїти зарубіжних композиторів у стилі джаз-року, латиноамериканського джазу, соул-музики, етно-джазу та авторські композиції організатора.

Директор філармонії також повідомив, що з 9 по 13 вересня у Львові вперше відбудеться фестиваль «Львівські прем’єри», присвячений творчості львівських композиторів сучасності (ХХ і ХХІ століття). Координатором чотириденного музичного свята став Богдан Сегін, який також організовує уже відомий публіці фестиваль «Контрасти».

18 вересня камерний оркестр «Віртуози Львова» проведе концерт-марафон Бетховена. За словами директора філармонії, раніше вони вже організовували марафон творчості Баха – 24 години нон-стоп концертів у двох залах. «Марафон-концерт – це тільки Бетховен та тільки найбільші його твори.

Також у філармонії відбудеться фестиваль творчості Людомира Ружицького, який організовують з польськими партнерами, фестиваль «Констрасти» тощо.

Попри насичені творчі плани директор філармонії вказав і на проблеми: «В нас є дуже багато ідей, але для втілення нам не вистачає приміщень. Львову бракує сучасної концертної зали. У філармонії ми маємо три оркестри (два симфонічних та камерний), ансамблі і солістів. Щотижня – 5-6 концертів. Ми не можемо розміститись тут всі разом. Потрібен час на репетиції, а ще в нас відбуваються й інші мистецькі заходи. Зранку до вечора ми задихаємось через брак приміщень і про цю проблему треба говорити голосно, хоч її не можна вирішити одразу». Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2016/08/31/lvivska_filarmoniya_2_veresnya_vidkryvaie_novyy_kontsertnyy_sezon_822092

Поділитись


Популярне

23.09.2015 Медіа

Яскрава мелодика композитора Д. Січинського. Львівська обласна філармонія

Найважливіша фігура серед цьогорічних ювілеїв – Денис Січинський, другого жовтня в цьому році маємо його...

29.09.2016 Анонси

Фестиваль «Контрасти»

Від 30 вересня до 9 жовтня у Львові відбудеться XXII Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». У п...
04.04.2016 Концерти

В Мариуполе

"Виртуозы Львова" подарил мариупольцам музыкальный праздник. 4 апреля в рамках проекта «Єдина Україна: С...