Квітучий жасмин» у Львові

04.06.2017
Опис

У рамках фестивалю «Віртуози» до Львова завітає диригент, заслужений діяч мистецтв України Дмитро Логвін з програмою «Квітучий жасмин». Він презентує її разом з академічним камерним оркестром «Віртуози Львова». Про це повідомили у Львівській філармонії.

Дмитро Логвін зазначив, що це для нього далеко не перший візит до Львова. «Я дуже люблю це місто та його філармонію, — поділився диригент. — Щоразу, коли маестро Бурко запрошує мене для роботи з «Віртуозами…», я стараюся обрати програму з родзинкою. Цього разу всі твори — прем’єрні для Львова. Тому концерт можна було б назвати «Вечір прем’єр».

За словами маестро, 4 червня прозвучить його камерна версія Струнного квартету Едварда Ґріга. «Це дуже складний та дуже красивий твір для чотирьох солістів. Партії солістів підготували для всього оркестру, а також додали контрабас, — розповів диригент і додав: — Прозвучить також неймовірно романтична Серенада Роберта Фукса, яку незаслужено рідко виконують в Україні, проте вона дуже популярна на Заході. А родзинкою концерту стане композиція «Квітучий жасмин» сучасного латвійського композитора Георгса Пелеціса, який дозволив мені виконувати цей твір з моїм оркестром «Пори року». Це твір для для струнного камерного оркестру та солістів скрипки та вібрафона. У Львові солюватимуть скрипаль Володимир Дуда та киянка Олена Шабельська на маримбі».

«Буваю концерти ювілейні, святкові, а бувають — просто дуже красиві. Це саме такий концерт. Вся програма наповнена позитивними емоціями, красою та лірикою!», — зазначив Дмитро Логвін.

http://galinfo.com.ua/news/dmytro_logvin_prezentuie_kvituchyy_zhasmyn_u_lvovi_261139.html

Поділитись


Популярне

12.09.2018 Медіа

Концерт оркестру INSO-Львів у Німеччині

З 6 по 9 вересня 2018 року артисти Молодіжного академічного симфонічного оркестру «INSO-Львів» відвідали м....
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 1

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 2

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...