Оксана Рапіта та Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії у турне Штатами

28.02.2023
Опис

У другій половині гастрольного турне Сполученими Штатами Америки до Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії приєдналася відома солістка зі Львова, піаністка Оксана Рапіта.

«Я одразу ринулася в такий насичений графік, було 3 концерти підряд. Це все надзвичайний досвід, зали прекрасні й те як публіка з ентузіазмом приймає — після кожної першої частини глядачі підіймаються і стоячи аплодують – це дуже надихає. Публіка надзвичайно уважна і прихильна» — зауважує Оксана Рапіта.

Під батутою головного диригента Теодора Кухара у програмному репертуарі гастролей спільно із колективом солістка виконує Концерти для фортепіано з оркестром Едварда Гріга та Йоганнеса Брамса. Тож Оксана Рапіта ділиться враженнями про музикування та звучання оркестру загалом:

«Виконання програми з оркестром – це один з найвищих виявів концертування. З цим оркестром я зіграла багато прем‘єр, я зіграла і багато концертів репертуарних та річ у тому, що оркестр існує, а люди змінюються і саме цей склад оркестру, що зараз, він дуже злагоджений, монолітний. Дуже якісна оркестрова робота. Коли я мала можливість бути чи то на концерті в Карнегі Голі, чи в інших концертних залах, де от нещодавно виступав симфонічний оркестр — я оцінила наскільки добре він грає»

Про виступ у Карнегі Голі — Володимир Сивохіп

Поділитись


Популярне

03.06.2023 Концерти

Дрезденські камерні музиканти виступили у Львівській філармонії

Бетховен, Моцарт, Пярт - музиканти найстарішого у світі оркестру, С...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...