Перформанс «Голоси» у Львівській філармонії

07.11.2022
Опис

У рамках концертної серії «Музи не мовчать» відбулась прем’єра електроакустичного перформансу «Голоси» за поезією Софії Ленартович.  Театрально-музичний експеримент об’єднав п’ятьох митців ― Всеволода Садового (Творця світу), Дарину Туріну (Дух життя, Матір), Софію Ленартович (Раціональне), Юлію Вусач (Чуттєве) та Дмитра Наумця (режисер, тренер проєкту). 

 

На сцені за допомогою електроакустичної музики й архаїчних пісень, руху й пластичності оживали вірші молодої української поетеси Софії Ленартович. Як вона розповіла під час пресбрифінгу, назва події ― це голоси мистецтва, які тут і тепер створюють повноцінну картину дійства. У текстах авторка рефлексує про втрату, дім як фізичне місце й внутрішній стан та укріплення особистих кордонів, без яких неможливо захистити державних.

У всесвіті перформансу Творець наповнює музикою простір, де взаємодіють Дух життя (пісня), людське Раціональне (текст) і Чуттєве (рух). Персонажі прокладають шлях від зневіри й болю до народження та утвердження свободи й любові. Глядачі стають свідками історії, як Людина набуває цілісності й повертається додому, себто до себе.

Львівська національна філармонія - Перформанс «Голоси» у Львівській філармонії

Мистецький проєкт «Голоси» присвячується рідним і близьким, яких уже немає поряд з нами, родинам, яких роз’єднала війна тимчасово чи назавжди. Переглянути відео концерту можна тут:

 


“Україна–2022. Музи не мовчать” — це серія концертів від Львівської національної філармонії, що створена для підтримки українських музикантів під час російської воєнної агресії. Концерти є платформою для єднання українського музичного середовища, оскільки багато виконавців та виконавиць концертних програм в рамках серії стали вимушеними переселенцями і знайшли прихисток у Львові.

Ми надаємо безплатну можливість для всього світу переглядати концерти на офіційному YouTube-каналі Львівської філармонії. Водночас пропонуємо нашим слухачам з-за кордону надавати благодійну фінансову допомогу українським музикантам, які залишилися в Україні.

Банківські реквізити для благодійної допомоги в українських гривнях.

Поділитись


Популярне

22.01.2024 Концерти

VIII Різдвяний благодійний фестиваль коляди та духовної пісні відкрив ансамбль «Високий Замок»

У неділю, 21 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Академічний інструме...

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...