Про концерт солідарності: TVP Polonia

27.02.2024
Опис

У зв’язку з другою річницею агресії Росії проти України в неділю 25 лютого в Національній філармонії у Варшаві відбувся концерт польсько-української солідарності. Виступив симфонічний оркестр Львівської філармонії. Організаторами заходу виступили Польсько-український фонд Іґнація Яна Падеревського та Фундація “Second LIfe”.

Президент Польсько-української Фундації імені Іґнація Яна Падеревського Адам Бала підкреслив, що концерт є вираженням вдячності українських митців за польсько-українську солідарність, яка стала реальністю з першого дня повномасштабної російської агресії, а також вшануванням пам’яті десятків тисяч невинних українських жертв.

Матеріал вийшов на відомому польському ресурсі TVP Polonia.

Львівська національна філармонія - Про концерт солідарності: TVP Polonia

Симфонічний оркестр Львівської філармонії під керівництвом Володимира Сивохіпа виконав твори польських та українських композиторів: Генрика Миколи Ґурецького, Миколи Колесси, Василя Барвінського, Любави Сидоренко та Бориса Лятошинського. Володимир Сивохіп відзначив, що колективу дуже важливо презентувати цю музику на знак співдружності наших країн та культур.

За роялем солювали піаністки Віоліна Петриченко та Маріанна Гумецька. Польську сторону представляв ректор Варшавської музичної академії ім. Фридерика Шопена, професор Клаудіуш Баран, який грав на акордеоні.

Детальніше

Поділитись


Популярне

22.01.2024 Концерти

VIII Різдвяний благодійний фестиваль коляди та духовної пісні відкрив ансамбль «Високий Замок»

У неділю, 21 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Академічний інструме...

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...