«Сімейні концерти» у Львівській національній філармонії: як музика стає ближче до дітей

26.01.2024
Опис

Перший концерт родинного формату стартував на початку 2020 року. Подія складалась з двох частин: інтерактиву з унікальним музичним реквізитом від Центру музичного розвитку “Tempo” та концерту від Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії й солістів, впродовж якого дітей та батьків також залучали до активностей, які б допомогли краще відчути музику. Опісля концерту усі охочі отримують змогу ближче познайомитись зі вподобаними інструментами та навіть спробувати пограти на них. 

Львівська національна філармонія - «Сімейні концерти» у Львівській національній філармонії: як музика стає ближче до дітей

Кожен з концертів був неповторним та мав на меті якнайкраще впливати на музичний розвиток юних слухачів та дарувати їм цінні спогади. Організатори концертів доклали всіх зусиль, щоб навіть в час пандемії та повномасштабної війни діти отримували якісний відпочинок разом з батьками, щоб події, які єднають сімʼї — не припинялись.

За чотири роки народилось багато ідей. Про їхні результати, плани та мету Family Concerts розповіла засновниця проєкту Ірина Вакуліна для газети “Збруч”

Деталі за посиланням

Поділитись


Популярне

22.01.2024 Концерти

VIII Різдвяний благодійний фестиваль коляди та духовної пісні відкрив ансамбль «Високий Замок»

У неділю, 21 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Академічний інструме...

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...