«Сімейні концерти» у Львівській національній філармонії: як музика стає ближче до дітей

26.01.2024
Опис

Перший концерт родинного формату стартував на початку 2020 року. Подія складалась з двох частин: інтерактиву з унікальним музичним реквізитом від Центру музичного розвитку “Tempo” та концерту від Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії й солістів, впродовж якого дітей та батьків також залучали до активностей, які б допомогли краще відчути музику. Опісля концерту усі охочі отримують змогу ближче познайомитись зі вподобаними інструментами та навіть спробувати пограти на них. 

Львівська національна філармонія - «Сімейні концерти» у Львівській національній філармонії: як музика стає ближче до дітей

Кожен з концертів був неповторним та мав на меті якнайкраще впливати на музичний розвиток юних слухачів та дарувати їм цінні спогади. Організатори концертів доклали всіх зусиль, щоб навіть в час пандемії та повномасштабної війни діти отримували якісний відпочинок разом з батьками, щоб події, які єднають сімʼї — не припинялись.

За чотири роки народилось багато ідей. Про їхні результати, плани та мету Family Concerts розповіла засновниця проєкту Ірина Вакуліна для газети “Збруч”

Деталі за посиланням

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...

14.06.2024 Медіа

Про концерт “Музичні діалоги”: TVP Polonia

Попри дійсність війни – музи в Україні не вмовкають. Це артисти філармонії ...