“Тарас Бульба” у виконанні INSO-Львів надихнув технологічний стартап

15.11.2023
Опис

Відомий український PetTech-стартап Petcube, що розробляє технології для власників домашніх тварин, випустив новий гаджет Cam 360. Для музичного супроводу відеопрезентації обрали увертюру до опери «Тарас Бульба» Миколи Лисенка у виконанні симфонічного оркестру Львівської національної філармонії «INSO-Львів», повідомляє The Claquers.

Львівська національна філармонія - "Тарас Бульба" у виконанні INSO-Львів надихнув технологічний стартап

В оркестрі так прокоментували подію: “Ця колаборація розширяє наші горизонти. А враховуючи, що наш оркестр має свій маленький талісман у вигляд мальтіпу Бетті — то це й ще стало дуже символічно для нас. Кожен другий з наших музикантів має домашню тваринку, яка дуже чекає їх вдома, і PetCube з музикою нашого оркестру не дає сумувати нашим тваринкам вдома, коли ми на роботі чи в гастрольних турне. Крім того, ми радіємо, що українська класична музика стає ближчою до прогресивного юзера”.

Як зазначив у коментарі українському виданню про класичну музику співзасновник Petcube Андрій Клена, у всіх творчих доробках навколо виходу Cam 360 компанія відштовхувалася від українських культурних надбань, музичних зокрема:

«Микола Лисенко — одне із перших імен, яке спадає на думку в українському контексті. Ми прослуховували різні твори і шукали тонкий баланс драматизму, монтажного ритму, композиційної динаміки, щоб проілюструвати нашу продуктову історію. Увертюра до «Тараса Бульби» чудово лягла в цю канву, вона просто працює».

Читайте більше

Поділитись


Популярне

22.01.2024 Концерти

VIII Різдвяний благодійний фестиваль коляди та духовної пісні відкрив ансамбль «Високий Замок»

У неділю, 21 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Академічний інструме...

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...