“Тарас Бульба” у виконанні INSO-Львів надихнув технологічний стартап

15.11.2023
Опис

Відомий український PetTech-стартап Petcube, що розробляє технології для власників домашніх тварин, випустив новий гаджет Cam 360. Для музичного супроводу відеопрезентації обрали увертюру до опери «Тарас Бульба» Миколи Лисенка у виконанні симфонічного оркестру Львівської національної філармонії «INSO-Львів», повідомляє The Claquers.

Львівська національна філармонія - "Тарас Бульба" у виконанні INSO-Львів надихнув технологічний стартап

В оркестрі так прокоментували подію: “Ця колаборація розширяє наші горизонти. А враховуючи, що наш оркестр має свій маленький талісман у вигляд мальтіпу Бетті — то це й ще стало дуже символічно для нас. Кожен другий з наших музикантів має домашню тваринку, яка дуже чекає їх вдома, і PetCube з музикою нашого оркестру не дає сумувати нашим тваринкам вдома, коли ми на роботі чи в гастрольних турне. Крім того, ми радіємо, що українська класична музика стає ближчою до прогресивного юзера”.

Як зазначив у коментарі українському виданню про класичну музику співзасновник Petcube Андрій Клена, у всіх творчих доробках навколо виходу Cam 360 компанія відштовхувалася від українських культурних надбань, музичних зокрема:

«Микола Лисенко — одне із перших імен, яке спадає на думку в українському контексті. Ми прослуховували різні твори і шукали тонкий баланс драматизму, монтажного ритму, композиційної динаміки, щоб проілюструвати нашу продуктову історію. Увертюра до «Тараса Бульби» чудово лягла в цю канву, вона просто працює».

Читайте більше

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...

14.06.2024 Медіа

Про концерт “Музичні діалоги”: TVP Polonia

Попри дійсність війни – музи в Україні не вмовкають. Це артисти філармонії ...