Едмунд АНДЛЕР-БОРІЧ – орган (Загреб, Хорватія)

Загальна інформація

Учасник багатьох органних фестивалів і переможець Міжнародних конкурсів. Репертуар органіста – від творів Баха і романтиків аж до сучасної музики. Особливу активність музикант виявляє як концертний виконавець. Він гастролює по Європі, Південній Африці, США, в Ізраїлі.

У 2010 році Едмунд Андлер-Боріц нагороджений Призом імені академіка та органіста Франьо Дуґана за особливий внесок у збереження і популяризацію хорватської культурної спадщини. Е. Андлер-Боріц – ініціатор і директор органних фестивалів у Хорватії.

Як органіст співпрацює зі симфонічними оркестрами. Він записав декілька CD, а у 2015 році отримав нагороду Хорватської асоціації митців культури імені співачки Мілки Трніни «За кращий органний проект Хорватії» і за популяризацію старовинної Хорватської музики в світі.