Професійна співачка з України з широким спектром жанрів у репертуарі – від академічного та оперного до джазу та експериментальної музики.
Має дві вищі освіти.
У 2005 стає випускницею Національного Економічного Університету ім. В. Гетьмана та починає працювати за фахом. Маючи базову музичну освіту та вже здобуті перші місця на вокальних міжнародних конкурсах вирішує змінити професію та здобуває вищу музичну освіту у Національному Педагогічному Університеті України ім. М. П. Драгоманова у класі народної артистки Надії Куделі.
У Національному Педагогічному Університеті починає свою викладацьку діяльність на кафедрі вокального мистецтва.
З 2013 і до нині Мар’яна входить до складу проєкту Nova Opera відомого режисера та продюсера Влада Троїцького, де виконує провідні партії в операх IYOV, Babylon, Ark, Коріолан, Wozzeck, GAZ.
Проект успішно репрезентує авангардну академічну музику українських композиторів, як у себе на батьківщині, так і по всьому світу: виступи проходили у Віденській філармонії, на фестивалі Prototype у Нью-Йорку, а також у Франції, Данії, Польщі та інших країнах Європи та світу.
З 2014 по 2018 рік на «Радіо Аристократи» виходило в ефір авторське шоу Мар’яни Головко – «Клуб Шляхетних Співачок».
У 2018 році опера IYOV увійшла у топ 10 найкращих опер світу за версією Theatre Now New York.У 2019 році коллектив Nova Opera презентував оперу-антиутопію GAZ за підтримки Українського культурного фонду, яка була також зіграна у Відні та Нью-Йорку. А у 2020 році опера IYOV отримала почесну Шевченківську премію, у категорії – “театральне мистецтво” У 2021 – бере участь у опері-антиутопії “CHORNOBYLDORF” від творців опери “IYOV” , яка опиняється у 6-ці найкращих сучасних перформансів за версією “Theatre Now” NY. Дає концерти із власною програмою у Національній Філармонії України та видає власну музику під псевдонімом SUOK;
В даний час працює викладачем на кафедрі інноваційних та музичних дисциплін у КМАМ ім Р.Глієра
Постійно співпрацює з національним ансамблем солістів «Київська Камерата», з яким брала участь у багатьох філармонійних концертах, в яких виконувала вокальний цикл І. Карабиця «Мати», цикл з творів Астора Пʼяццоли, твори Равеля та українську вокальну класику, зокрема, “Кантату №3” Олега Киви.
Співпрацювала майже з усіма оркестрами Києва – зокрема «Київські солісти», в концертних програмах оркестру Українського радіо під керівництвом Володимира Шейко, Національним президентським оркестром під керівництвом Анатолія Молотая та біг-бендом цього ж оркестру (диригент М. Гусак), Державним естрадно-симфонічним оркестром (програма «Мадонна Україна», диригент Кирило Карабиць). Виступала з сольними програмами класичних романсів Миколи Лисенка та романсів сучасних українських композиторів.
Є постійною виконавицею вокальних партій в творах Вікторії Польової, зокрема, в опері «Безмежний острів».Є учасницею фʼюжн-проекту Олександра Тараненка
З сольними концертами жанру “operatic pop” виступала в Лондоні (Royal Garden Hall), Празі, Франкфурті-на-Майні.
2022 – Після повномасштабного вторгнення рф в Україну, вступає до волонтерського руху КСУ (“Креативних Сил України”) та озвучує разом із WAW – War_Against_War більш ніж 100 роликів, які висвітлюють війну в Україні трьома мовами.
У квітні переїздить до Берліну, та створює моно-оперу “Голосіння” за мотивами розповіді Таісії Шевалдіної киянки, що пережила нацистський трудовий табір другої світової війни. Але потім повертається у Київ та базово залишається на батьківщині.
Бере участь у мульти-дисциплінарному театральному перформансі від Влада Троїцького – “Ніч у Бомбосховищі” – Оslo, Berlin.
Створює новий електронно-акустичний проект “Das Wotspiel” – мелодекламація сучасної української поезії та презентує його на масштабному шоу-кейсі MWM Berlin.
St. Gallen – Швейцарія – солістка у концерті присвяченому ювілею композиторки Вікторії Польової. Danmark – Copenhagen – документальний фільм присвячений творчості жінок під час війни з музикою Вікторії Польової