Гей там на горі Січ іде

П’ятниця 30.11.2018 / 17:30

Концертний зал ім. С. Людкевича

Вхід вільний

30 листопада, о 17.30 у стінах Львівської національної філармонії до 100-річчя Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР) відбудеться презентація нотного видання “СТРІЛЕЦЬКІ ПІСНІ”. Ця подія має велике значення, як в контексті культурного відродження українського пісенного мистецтва, так і піднесення патріотичного духу. У наш непростий час такі заходи життєво необхідні.

Презентуватимуть книгу Генеральний директор Львівської національної філармонії Володимир Сивохіп та Генеральний директор Львівської національної наукової бібліотеки імені В. Стефаника Василь Ферштей. За координації, творчої та методичної підтримки цих видатних львів’ян було підготовлено до друку нотне видання збірки “СТРІЛЕЦЬКІ ПІСНІ: для чоловічого та мішаних хорів”, яке базується на історичному виданні «Великий співанник Червоної Калини» 1937 року. Презентація пройде в рамках VI Всеукраїнської конференції “Мистецька культура: історія, теорія, методологія” Вокальний ансамбль “Калофонія” під керівництвом Тараса Грудового та Хор “Надсяння” Львівського регіонального суспільно-культурного товариства “Надсяння” під керівництвом Володимира Пасічника подарують гостям заходу прекрасне виконання стрілецьких пісень, що увійшли до збірки.