Коляда світ будить

Зірка в небі сяє,

Славлять Христа люди:

Христос ся Рождає!

Різдвяні свята мають свою споконвічну традицію. Вони супроводжуються величальними церковними відправами, колядками й вертепами, щедрівками, віншуваннями, якими возвеличують народження Сина Божого і Діву Марію.

Справжнє Різдво – не тільки подарунки і прикрашена ялинка, – це свято милосердя, пошани, любові до Бога, до ближніх. Різдво Христове – колиска нашої віри, яка в силі прийняти таїнство народження Божої Дитини, розуміти це, радісно оспівувати і прославляти.

Не цураючись народних традицій, артисти Львівської національної філармонії імені М. Скорика запрошують містян та гостей Львова зануритися в атмосферу справжнього українського Різдва й відвідати концертну програму «Коляда світ будить». Для вас лунатимуть традиційні віншування, колядки, щедрівки та нові авторські різдвяні пісні.

Учасники програми:

• Станіслав Гоян, баритон
  • Ліля Вікарук, сопрано / автор програми
  • Ніна Карпінець, сопрано
  • Оксана Савіцька, мецо-сопрано
  • Дитячий вокальний ансамбль духовної пісні «Небесні крила» (керівник – Л. Вікарук)
  • Лілія Винницька, ведуча

• «Різдвяна» –  сл. і муз. Л. Вікарук (Л. Вікарук)
  • «Різдвяні дзвоники» – сл. і муз. Л. Вікарук (Л. Вікарук, С. Гоян)
  • «Добрий вечір, тобі» – сл. і муз. Народні (Л. Вікарук, Н. Карпінець, С. Гоян, О. Савіцька)
  • «Бог ся рождає» – сл. і муз. народні (Л. Вікарук, Н. Карпінець, С. Гоян, О. Савіцька)
  • «Різдвяна ніч» – сл. і муз. народні (Н. Карпінець, О. Савіцька)