Dudalis

Львів, Музей Іоана Георга Пінзеля

П’ятниця 30.08.2019 / 17:00

Музей Іоана Георга Пінзеля

Концепцію фестивалю органічно продовжить квартет сопілкарів Dudalis, до якого долучаться ідейна натхненниця колективу Божена Корчинська (сопілка) та Марія Саморіз (вокал). У Музеї Іоана Георга Пінзеля у їх виконанні прозвучать композиції геніїв барокової музики – А. Вівальді, Й.С. Баха, Ґ. Ф. Телеманна, Г. Перселла, Дж. Фрескобальді тощо, а також транскрипції творів українських митців – М. Скорика, С. Людкевича, М. Корчинського та німецького композитора, органіста ХХ століття – Макса Реґера.

Dudalis – єдиний в Україні колектив із таким інструментальним складом. Останній є відголосом давньої європейської традиції гри на блокфлейтах, які в епоху бароко активно застосовувались сольно, в ансамблях й оркестрах. Водночас, сопілка є одним із найдавніших українських інструментів та відома ще з княжих часів. У Музеї Пінзеля на гостей очікує цікава можливість кардинально змінити своє уявлення про цей народний інструмент, познайомившись у транскрипціями композицій європейських та українських митців для ансамблю сопілок.
Виконавці :
Роман Шестак, сопілка
Богдан Кравченко, сопілка
Ольга Мілоста, сопілка
Наталія Павлів, сопілка
Марія Саморіз, вокал
Божена Корчинська, сопілка, ідейна натхненниця
Програма :
Йоганн Себастьян Бах. Арія «Schafe koennen» з Кантати №208
Антоніо Вівальді. Концерт «La tempesta di mare» Фа мажор (I частина)
Джироламо Фрескобальді. Canzona Prima
Йоганн Себастьян Бах. Контрапункт № 9 з «Мистецтва Фуги»