Lubomirski Festival. Польські та українські солоспіви

Понеділок 19.10.2020 / 18:00

Палац Потоцьких

Вхід за запрошеннями

Фестиваль імені князя Владислава Любомирського – це значна музична подія у мистецькому житті Польщі. Присвячена вона відомому меценату культури,  діяльність якого сприяла творчим успіхам Рубінштейна, Шимановського, Карловіча, Шелуто, Ружицького та Фітельберга. У 2020 році Lubomirski FESTIVAL відбудеться у п’яти містах Європи та триватиме впродовж жовтня.

Серія відкритих  концертів буде присвячена польським композиторам з аристократичних сімей: Любомирським, Радзивіллам, Понятовським, а також їх протеже, таким як Францішек Лессель та Кароль Ліпінський.  Завдяки Фестивалю ми познайомимось з їх досягненнями, а також з тими, хто зробив їх можливими. Організатори також наголошують на тому,  що місії фестивалю крім культурної, є іще і актуалізація питання меценатства в сучасному світі.

• Віктор Янковський, баритон
  • Ярослав Мішко, фортепіано

• Е. Каня. Luli (Люлі)
  • М. Карловіч. Pamiętam ciche, jasne, złote dnie (Я пам’ятаю тихі, ясні, золоті дні)
  • М. Карловіч. Nie płacz nade mną (Не плач наді мною)
  • М. Карловіч. Smutną jest dusza moja (Сумною є душа моя)
  • С. Монюшко. Kozak (Козак)
  • С. Монюшко. Dwie zorze (Дві зорі)
  • К. Шимановський. O zwiedzionym żołnierzu (Про обдуреного солдата)
  • К. Шимановський. Do dziewczyny (До дівчини)
  • К. Шимановський. Wyszywała raz Hanka (Вишивала Ганна)
  • Я. Степовий. Степ
  • Д. Січинський. І золотої й дорогої
  • Українська народна пісня. Чорнії брови карії очі
  • М. Лисенко. Сонце низенько, вечір близенько
  • Б. Лятошинський. Ой у полі могила

Відвідати подію можна буде за запрошенням. Отримати його зможуть усі охочі у касі Львівської національної філармонії. Детальна інформація про фестиваль доступна за посиланням: https://lubomirskifestival.pl/

Також вже традиційно трансляція вестиметься  на YouTube-каналі філармонії .

Пряму онлайн трансляцію забезпечують  Юрко Булка та Богдан Сегін , Мар’ян Лесюк