Урочиста меса

Неділя 18.10.2020 / 12:00

Вхід за запрошеннями

Дотичною подією до Фестивалю Любомирського стане виконання Меси Фа мажор князя Юзефа Понятовського, що відбудеться в рамках “Projekt Poniatowski”.

Проєкт Понятовського – це серія концертів з програмою Меси фа мажор князя Понятовського, маловідомої громадськості. Проєкт передбачає проведення монументальних концертів у найбільших історичних соборах світу в оркестровій та оригінальній версіях. Концерти є відкритими та безкоштовними для публіки. До цього часу цю композицію з великим успіхом вже презентували у Седльцях, Кракові, Варшаві, Щецині, Перемишлі, Львові, Барселоні, Лісабоні, Римі та Парижі.

Проект Понятовського здійснювався під почесним патронатом Міністра культури та національної спадщини проф. Пьотра Ґлінського, а сьогодні – під патронатом Прем’єр-міністра Матеуша Моравецького.

Юзеф Понятовський – виняткова постать у сфері культури: художник і політик, співак і патріот, дипломат і музикант – справжня людина епохи Відродження. Музика та благородне служіння високим соціальним і мирним людям були частиною його життя. Музика і політика у його житті були своєрідних поліфонічним переплетенням, як співак і композитор, дипломат та учасник дипломатичних місій, він був вагомою постаттю свого часу.

• Олеся Бубела, сопрано
  • Тетяна Вахновська, мецо-сопрано
  • Андрій Возіян, тенор
  • Віктор Янковський, баритон
  • Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії
  • Галицький камерний хор (керівник – Василь Яциняк)
  • Себастьян Перловскі, диригент

• Юзеф Понятовський. Меса Фа мажор

Відвідати подію можна буде за запрошенням. Отримати його зможуть усі охочі у касі Львівської національної філармонії. Детальна інформація про фестиваль доступна за посиланням: https://lubomirskifestival.pl/

Також вже традиційно трансляція вестиметься  на YouTube-каналі філармонії .

Пряму онлайн трансляцію забезпечують  Юрко Булка та Богдан Сегін , Мар’ян Лесюк

Організація події: Інститут промоції польської культури, Львівська національна філармонія

Проєкт співфінансується програмою “Культурні мости” Багаторічної програми “Niepodległa” 2018-2020 рр.