Львів зустрічає. Інструментальний ансамбль “Високий замок”

Камерна сцена Львівської національної філармонії

Середа 13.04.2022 / 16:00

Камерна сцена Львівської національної філармонії

Безкоштовно за попередньою реєстрацією

«Львів зустрічає» – благодійна культурна ініціатива Асоціації галеристів за участю Львівської міської ради.

Ініціатива включає серію безкоштовних подій для гостей міста. Це ознайомчі прогулянки вулицями, парками та мистецькими просторами Львова, які проводитимуть засновники та працівники місцевих культурних інституцій.

Запрошуємо у камерний зал Львівської національної філармонії на концерт Академічного інструментального ансамблю “Високий замок”, у виконанні якого прозвучить традиційна львівська музика.

Зустріч – біля входу у Філармонію, вул. Чайковського, 7.

Тривалість – 45 хв.

Обов’язкова попередня реєстрація для учасників: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeck0JnecwXxmqtcwSqvGTzVc0qzwGPJlaeQOUut2OPN6TJ3A/viewform?fbclid=IwAR3epnn6TqjMj_k-h-Q3PaBjxihDv6cigXL0I7stiMNjfxJn6RMjUTl3LCM

Кількість місць обмежена.