Петрик і Вовк

Культурно-освітній центр імені Олександра Довженка

П’ятниця 11.12.2020 / 19:00

Культурно-освітній центр імені Олександра Довженка

Вартість квитків 100 грн.

Що унікального у симфонічній казці  “Петрик і вовк”?

• Завдяки цій симфонічній казці діти легко та із задоволенням знайомляться з інструментами симфонічного оркестру.
  • Кожен персонаж у казці представлений тембром того чи іншого інструменту:
Петрик – група струнних
Дідусь – фагот
Пташка – флейта
Кішка – кларнет
Вовк – валторни
Мисливці – литаври й барабан
  • “Петрик і вовк” – без перебільшення, один із найвідоміших музичних творів для дітей у світі.
  • Також наш “Петрик і вовк” є одним з  найбільш часто записуваних класичних творів.  За ці роки було здійснено понад 400 записів різної автентичності на понад десяти мовах світу.
  • Текст твору, який належить композитору, чергується із музикою та висвітлює й характери героїв.
  • “Петрик і вовк” вже був озвучений  президентами Біллом Клінтоном і Михайлом Горбачовим. Цю казку також озвучували акторки Шерон Стоун, Софі Лорен і актор  Антоніо Бандерас, рок-музиканти Девід Боуї, Еліс Купер і Стінг. У нашому концерті роль оповідача віддана Олегу Пригоді, який вже так полюбився нашим слухачам у серії Family concerts.

Запрошуємо на музичну казку “Петрик і Вовк” за однойменним мотивом твору Сергія Прокоф’єва від  Академічного  Симфонічного оркестру Львівської національної філармонії у партнерстві із Центром Довженка!

Квитки можна придбати за посиланням

Сергій Прокоф’єв. Симфонічна казка “Петрик і вовк”

• Наталія Кожушко, флейта
  • Михайло Закопець, гобой