Звучання Львівської філармонії #45. Скрипка & Фортепіано [LIVE] [ONLINE]

Четвер 18.06.2020 / 18:00

Камерна сцена (вул. Чайковського, 7, вхід «Каса», третій поверх) Онлайн трансляція

Безкоштовно

«Коли панує мир. Українська музика міжвоєнного періоду»

Дванадцятий тиждень трансляцій проєкту “Звучання Львівської філармонії” розпочне  витончений дует  Мирослави Хомік (скрипка) та Марти Кузій-Андрущак (фортепіано). Репертуар вечора матиме символічне значення та буде об’єднаний тезою “Коли панує мир!”

У виконанні камерного ансамблю прозвучать твори українських композиторів ХХ століття: Станіслава Людкевича, Нестора Нижанківського та Сергія Борткевича.

• Мирослава Хомік, скрипка (Україна-США)
  • Марта Кузій-Андрущак, фортепіано (Україна)

• Станіслав Людкевич. «Голосіння» для скрипки і фортепіано
    • «Чабарашка» для скрипки і фортепіано
  • Нестор Нижанківський. Прелюдія і фуга
  • Сергій Борткевич. Соната для скрипки і фортепіано

Вже традиційно трансляція вестиметься на  YouTube-каналі  та Facebook-сторінці філармонії.

Паралельно відбудеться аудіотрансляція концерту з вікон Львівської спілки композиторів на вулицю Чайковського.

Пряму онлайн-трансляцію забезпечують Сергій Горобець, Юрко Булка та Богдан Сегін.

Трансляція відбуватиметься в рамках реалізації проєкту Львівської національної філармонії, який переміг на конкурсі експресідей програми «Львів 2020: Фокус на культуру».

_____________

Проєкт фінансується за рахунок коштів, виділених із бюджету Управління Культури департаменту розвитку Львівської міської ради на реалізацію експрес-проєктів в рамках програми «Фокус на культуру».