СОЛІДАРНІ З БРИТАНІЄЮ

Концертний зал Людкевича

Неділя 03.07.2022 / 18:00

Концертний зал Людкевича

130-200

Опис

Безмежна вдячність за підтримку та допомогу! Саме ці почуття наповнять нашу подію!

Велика Британія з перших днів повномасштабного вторгнення росії всіляко допомагає Україні та стала для нашої країни одним із найвідданіших друзів. Ця неабияка підтримка дуже важлива і цінна для нас. Свою вдячність ми хочемо виразити концертом музики англійських композиторів, яка прозвучить у виконанні улюбленців публіки, Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова» під орудою Тараса Вергуна.

«Проста симфонія» була завершена Бенджаміном Бріттеном у 20-річному віці, а її основу склали вісім тем, які композитор створив ще у дитинстві і які були для нього особливо дорогими. Чотиричастинну композицію Бріттен присвятив Одрі Елстон (місіс Лінкольн Саттон) – своїй вчительці альта.

У 2022 році виповнюється 165 років із дня народження Едварда Елґара. Серенада для струнних теж є ранньою композицією англійського митця. Втім це не завадило їй стати одним із найбільш популярних та найбільш записуваних творів англійського композитора. Її ще часто називають «маленькою перлиною», і саме Серенада впродовж життя залишалась улюбленим опусом Елґара.

«Сюїта святого Павла» Густава Голста була створена композитором на честь Школи дівчаток Святого Павла у Великій Британії, де він працював музичним керівником майже 30 років. Сюїта є однією із багатьох творів, написаних для учнів цієї школи, та складається із чотирьох частин: Жиги, Остинато, Інтермецо та Фіналу.

Завершить музичний вечір ще один опус Густава ГолстаСюїта «Брук Ґрін». Цікаво, що вона теж присвячена Школі дівчаток Святого Павла, та була створена незадовго до смерті композитора. Назва твору пов’язана не лише з цим місцем розташування цієї школи, а й з тим, що саме на Брук Ґрін (одному із районів Лондона) відбулось весілля Голста із його дружиною Ізобель у 1901 році.

Виконавці:

  • Академічний камерний оркестр “Віртуози Львова”
  • Тарас Вергун, диригент

 

Програма:

  • Бенджамін Бріттен (1913-1976). Проста симфонія, тв. 4 (1934)
  • Едвард Елґар (1857-1934). Серенада для струнних, тв.20 (1892)
  • Густав Голст (1874-1934). Сюїта святого Павла, тв.29 №2 (1913)
  • Густав Голст (1874-1934). Сюїта «Брук Ґрін», H.190 (1933)

 

***

Шановні слухачі! Під час відвідування подій у Львівській національній філармонії зверніть увагу на заходи безпеки.

У випадку повітряної тривоги концерт буде перервано, а усім гостям запропоновано пройти в укриття. У зв’язку з цим кількість місць обмежена.

Також просимо мати із собою документ, що посвідчує особу. Нагадуємо про дотримання протиепідемічних заходів, спрямованих запобіганню поширення COVID-19.

Будемо раді бачити усіх у Львівській національній філармонії!

Поділитись