12-19 листопада відбулись два гастрольні тури Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії. 12 та 13 листопада під батутою Володимира Сивохіпа в Оберндорф-ам-Неккарі, Юберлінгені та Вальдсхут-Тінгені прозвучали твори В.А. Моцарта.
Другий тур тривав з 14 по 19 листопада. Разом з диригентом Гудні Емільсоном оркестр виступив у Інго́льштадті, Тюбінгені, Бад-Мюндері, Штаде, Емдені. Солістами концертів були Юстус Фрідріх Айхгорн (фортепіано), Степан Сивохіп (кларнет) та Марко Комонько (скрипка). В програму увійшли твори Й. Брамса, А. Дворжака, К Вебера та М. Скорика.
Нижче представлені деталі та світлини подій:


22.03.2026
АнонсиМедіа
Три Моцарти. Презентація CD
Завжди юний, осяйний, геніальний Моцарт – с...
05.03.2026
Анонси
Конкурс на посаду генерального директора філармонії завершено
Сьогодні, 5 березня, у Львівській обласній раді відбувся конкурс на посаду ...
26.01.2026
Анонси
Тромбони легендарного Мюллера: львівський оркестр отримав інструменти для молоді
Симфонічний оркестр INSO-Львів Льві...