Симфонію №7 Людвіга ван Бетховена у виконанні Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії, під батутою головного дириґента Теодора Кухара транслюватиме WXXI Classical 91.5
З цим твором симфонічний оркестр виступав 31 січня у концертному залі Рочестера – Kodak Hall, в межах великого гастрольного турне США. Тож 18 травня близько 10:30 AM, за київським часом о 17:30, усі охочі зможуть послухати запис того вечора у прямому ефірі радіо, програма «Performance Today» з Фредом Чайлдом.

Нагадаємо, у березні Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії повернувся із великого гастрольного турне Сполученими Штатами Америки, у якому перебував з 13 січня по 4 березня. За два місяці музиканти провели 40 виступів у найвідоміших залах Сполучених Штатів, а найбільш очікуваною та успішною подією поїздки став концерт під орудою головного дириґента Теодора Кухара у престижному нью-йоркському Carnegie Hall.
22.03.2026
АнонсиМедіа
Три Моцарти. Презентація CD
Завжди юний, осяйний, геніальний Моцарт – с...
05.03.2026
Анонси
Конкурс на посаду генерального директора філармонії завершено
Сьогодні, 5 березня, у Львівській обласній раді відбувся конкурс на посаду ...
26.01.2026
Анонси
Тромбони легендарного Мюллера: львівський оркестр отримав інструменти для молоді
Симфонічний оркестр INSO-Львів Льві...