Журналісти поспілкувались з наймолодшим оркестрантом філармонії – гобоїстом Степаном Сивохіпом, генеральним директором філармонії Володимиром Сивохіпом, директором Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії Михайлом Сосновським, а також заступницею генерального директора з концертно-гастрольної діяльності Софією Габою та директором концертного залу, Тарасом Грудовим.
“В оркестрі грати я надзвичайно люблю, я є учасником цього оркестру більше двох років, тобто з шістнадцяти граю. Я дуже радий, що я є як сольним музикантом, так і оркестрантом”. – Степан Сивохіп
“Ми стараємось бути гнучкими і в нас не лише відбуваються концерти на сцені філармонії, артисти філармонії також часто виступають в менших залах. В нас є дуже багато камерних колективів, солістів, які окрім виступів в оркестрах готують також свої сольні програми”. – Софія Габа
“Я тут шукаю гармонію, я її тут знаходжу і тоді я стараюсь, щоб цю гармонію відчули всі і щоб цю гармонію всі полюбили, бо коли світ вібрує хорошими гармоніями, тоді він стає добрішим. І ми хочемо цю частку вносити в цей дуже складний час”. – Володимир Сивохіп
22.03.2026
АнонсиМедіа
Три Моцарти. Презентація CD
Завжди юний, осяйний, геніальний Моцарт – с...
05.03.2026
Анонси
Конкурс на посаду генерального директора філармонії завершено
Сьогодні, 5 березня, у Львівській обласній раді відбувся конкурс на посаду ...
26.01.2026
Анонси
Тромбони легендарного Мюллера: львівський оркестр отримав інструменти для молоді
Симфонічний оркестр INSO-Львів Льві...