16 квітня, під головуванням заступника голови Львівської ОВА Івана Собка відбулась нарада з керівниками шести театральних та концертних установ обласного підпорядкування. Керівники установ поділились результатами роботи установ за перший квартал, обговорили перспективи роботи на цей рік, а також проблемні питання і пропозиції щодо розвитку галузі. На зустрічі був присутній і генеральний директор Львівської національної філармонії Володимир Сивохіп.

Під час наради відзначили активну роботу, спрямовану на реабілітацію засобами музичного мистецтва військовослужбовців ЗСУ. Львівська національна філармонія імені М. Скорика презентувала 18 творчих проєктів «Музика заради життя» та інших концертних програм на основі творів українських і зарубіжних композиторів у військових госпіталях та населених пунктах області.
22.03.2026
АнонсиМедіа
Три Моцарти. Презентація CD
Завжди юний, осяйний, геніальний Моцарт – с...
05.03.2026
Анонси
Конкурс на посаду генерального директора філармонії завершено
Сьогодні, 5 березня, у Львівській обласній раді відбувся конкурс на посаду ...
26.01.2026
Анонси
Тромбони легендарного Мюллера: львівський оркестр отримав інструменти для молоді
Симфонічний оркестр INSO-Львів Льві...