European Festival: Ukrainian Spring у Швеції вже багато років є важливою платформою для представлення української культури в європейському контексті. Фестиваль об’єднує провідних українських та європейських музикантів, митців і інтелектуалів, створюючи простір для культурного діалогу та нових мистецьких зустрічей.
Багаторічним партнером фестивалю є Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика, яка активно долучається до формування його мистецької програми та представлення українського музичного середовища на міжнародній сцені.
Цього року серед учасників фестивалю — головний диригент Академічного симфонічного оркестру філармонії Теодор Кухар. Його участь продовжує традицію присутності львівських музикантів на цьому престижному європейському форумі.
До програми також долучається знаний український хоровий колектив — Національна заслужена академічна чоловіча хорова капела «Дударик», давні партнери та друзі філармонії, які багато років представляють українську хорову традицію на міжнародних сценах.
Окрім того, у фестивальних подіях візьмуть участь і музиканти зі Львова, що ще більше підкреслює тісні творчі зв’язки між львівським музичним середовищем та європейською культурною спільнотою.
Фестиваль Ukrainian Spring продовжує свою місію — відкривати Україну через мистецтво, інтегруючи її культурну спадщину в ширший європейський наратив та утверджуючи її голос у сучасному культурному просторі Європи.
22.03.2026
АнонсиМедіа
Три Моцарти. Презентація CD
Завжди юний, осяйний, геніальний Моцарт – с...
05.03.2026
Анонси
Конкурс на посаду генерального директора філармонії завершено
Сьогодні, 5 березня, у Львівській обласній раді відбувся конкурс на посаду ...
26.01.2026
Анонси
Тромбони легендарного Мюллера: львівський оркестр отримав інструменти для молоді
Симфонічний оркестр INSO-Львів Льві...