Грандіозне відкриття сезону 2019-2020 рр.

29.07.2019
Опис

25 серпня у Львівській національній філармонії стартує новий концертний сезон 2019-2020 рр. Подія відбудеться за участі відомої оперної співачки Марії Максакової та одного із провідних колективів установи – Академічного симфонічного оркестру під орудою Тараса Криси.

Марія Максакова – виконавиця із блискучою сольною кар’єрою. З 2016 року, після переїзду в Україну, вона активно долучилася до мистецького життя нашої держави: зокрема, у 2018 році дебютувала на сцені Національної опери, виконавши партію Оксани в опері «Запорожець за Дунаєм» С. Гулака-Артемовського. За її ініціативою створено Благодійний фонд Марії Максакової, який має на меті підтримувати юних музикантів та сприяти розвитку їх таланту.

Виконавиця активно гастролює містами України та Європи. 25 серпня вперше із сольним концертом вона виступить на сцені Львівської національної філармонії! Програма концерту об’єднає відомі оперні сольні номери із опер Дж. Верді, які поєднаються із оркестровими та камерними композиціями. Спеціальним гостем програми стане скрипаль Богдан Івасик.

Поділитись


Популярне

23.09.2015 Медіа

Яскрава мелодика композитора Д. Січинського. Львівська обласна філармонія

Найважливіша фігура серед цьогорічних ювілеїв – Денис Січинський, другого жовтня в цьому році маємо його...

29.09.2016 Анонси

Фестиваль «Контрасти»

Від 30 вересня до 9 жовтня у Львові відбудеться XXII Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». У п...