Грандіозне відкриття сезону 2019-2020 рр.

29.07.2019
Опис

25 серпня у Львівській національній філармонії стартує новий концертний сезон 2019-2020 рр. Подія відбудеться за участі відомої оперної співачки Марії Максакової та одного із провідних колективів установи – Академічного симфонічного оркестру під орудою Тараса Криси.

Марія Максакова – виконавиця із блискучою сольною кар’єрою. З 2016 року, після переїзду в Україну, вона активно долучилася до мистецького життя нашої держави: зокрема, у 2018 році дебютувала на сцені Національної опери, виконавши партію Оксани в опері «Запорожець за Дунаєм» С. Гулака-Артемовського. За її ініціативою створено Благодійний фонд Марії Максакової, який має на меті підтримувати юних музикантів та сприяти розвитку їх таланту.

Виконавиця активно гастролює містами України та Європи. 25 серпня вперше із сольним концертом вона виступить на сцені Львівської національної філармонії! Програма концерту об’єднає відомі оперні сольні номери із опер Дж. Верді, які поєднаються із оркестровими та камерними композиціями. Спеціальним гостем програми стане скрипаль Богдан Івасик.

Поділитись


Популярне

11.08.2021 Концерти

Музика в старому Львові: програма фестивалю

Вже за кілька днів у Львові розпочнеться VIII Міжнародний фестиваль "Музика в старому Львові", який...
27.03.2020 Медіа

Архівні відеозаписи виконань колективів і музикантів Львівської філармонії. Частина 2

Продовжуємо знайомити із архівними відеозаписами проєктів за участі колекти...