Звучатимуть уривки з «Трістана та Ізольди», «Перстня Нібелунгів»…

14.05.2018
Опис

37-й Міжнародний фестиваль музичного мистецтва «Віртуози» стартує у Львові. Свято музики з відомими іменами та тривалою історією розпочнеться 18 травня і триватиме до 10 червня. Понад три тижні класики та 21 концерт чекають у ці дні на львів`ян та гостей міста.

Головний диригент Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії Тарас Криса розповів, що оркестр відкриватиме фестиваль ввечері18 травня трьома творами. «Ми гратимемо скрипковий концерт Шумана, «Петрушку» Стравінського – це оригінальна версія 1911 року для дуже великого оркестру. З несподіванок – твір мексиканського композитора Ревуельтаса «Сенсемайя». Це легенда про змія, традиційний кубинський образ. «Сенсамайя» – прем’єра для Львова, дуже енергійний твір. А наш соліст – скрипаль Маркіян Мельниченко, уродженець Львова, який живе у Австралії», – розповів Тарас Криса.

За його словами, на фестивалі також буде проект, присвячений Вагнерові – Ґала Вагнер. Прийдуть солісти з США та Німеччини. У програмі – уривки з «Трістана та Ізольди» і «Перстня Нібелунгів». Академічний симфонічний оркестр гратиме на фестивалі й багато інших творів, тому, як зазначив головний диригент, графік буде зайнятим.

Поділитись


Популярне

11.08.2021 Концерти

Музика в старому Львові: програма фестивалю

Вже за кілька днів у Львові розпочнеться VIII Міжнародний фестиваль "Музика в старому Львові", який...
27.03.2020 Медіа

Архівні відеозаписи виконань колективів і музикантів Львівської філармонії. Частина 2

Продовжуємо знайомити із архівними відеозаписами проєктів за участі колекти...