Музика, яка об’єднала добрі серця

22.10.2018
Опис

18 жовтня в Церкві Різдва Пресвятої Богородиці на Сихові відбувся концерт класичної музики, ініціатором якого виступив Академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів» Львівської національної філармонії. Участь в концерті взяв запрошений австрійський диригент Шандор Карої (м. Відень).

До програми концерту увійшли твори видатних композиторів 18 – 19 століття: Вольфганга Амадея Моцарта, Петра Чайковського, а також твором музичного бунтівника Ігоря Стравінського.

Окрім суто естетичної складової захід мав соціальне значення та мету: він відбувся в рамках відзначення 100-ліття Листопадового Чину та утворення ЗУНР. Шануючи історію та героїв, які виборювали Незалежність України в минулому, ми пам’ятаємо про сучасних Героїв – наших захисників, які сьогодні, ціною власного життя, боронять наше право на життя в незалежній, квітучій та сильній Україні! Колектив Академічного симфонічного оркестру «INSO-Львів», який з перших днів війни підтримує та допомагає українським військовим, зокрема, 80-й окремій аеромобільній бригаді, в рамках концерту зініціював проведення збору коштів на лікування пораненого в зоні бойових дій воїна Данила Семчишина, який потребує невідкладної операції, що врятує йому життя – життя однієї людини, яка врятували сотні, тисячі… Вартість операції становить 5000 євро. Під час концерту завдяки добрим серцям людей, які завітали на концерт, та шляхом перерахунку на банківську карту було зібрано 13 802 грн. та 50 євро. Цієї суми недостатньо для покриття витрат на операцію, тому звертаємось до всіх небайдужих долучитись до спільної доброї справи.

Благодійні пожертви можна перераховувати на карту ПриватБанк 13402 грн., та 50 євро.

Ще раз щиро дякуємо всім, хто долучився до збору коштів!

Фото: Олександр Шамов

Поділитись


Популярне

11.08.2021 Концерти

Музика в старому Львові: програма фестивалю

Вже за кілька днів у Львові розпочнеться VIII Міжнародний фестиваль "Музика в старому Львові", який...
27.03.2020 Медіа

Архівні відеозаписи виконань колективів і музикантів Львівської філармонії. Частина 2

Продовжуємо знайомити із архівними відеозаписами проєктів за участі колекти...