Раміро Аріста знову на сцені Львівської національної філармонії!

23.08.2019
Опис

Експресія, пристрасть та запальна латиноамериканська атмосфера… До Львова знову завітає аргентинський диригент Раміро Аріста! 15 вересня, разом із академічним симфонічним оркестром Львівської національної філармонії, він презентуватиме нову програму під назвою «Romanian Rhapsody&Tango».

Раміро Аріста по праву називають «танцюючим диригентом» та тим, хто «здатен оживити музику», адже під час виконання композицій під його керівництвом у залі неодмінно панує піднесена й святкова атмосфера, а більшість гостей просто не може всидіти на своїх місцях!

Нова програма об’єднає румунські та латиноамериканські композиції. Зокрема, у першій частині концерту прозвучать знакові твори із доробку відомих румунських митців ХХ століття: дві Румунські рапсодії Джордже Енеску та Три румунських танці Теодора Рогальського. Саме ці опуси є знаковими для Румунії, адже в них на високому професійному втілені характерні особливості їх фольклору.

Натомість, друга частина вечора стане своєрідною презентацією колоритної танцювальної музики латиноамериканських майстрів. Серед ми почуємо композиції «великого Астора», зокрема його всесвітньовідоме «Liebertango», уругвайського митця Херардо Матоса Родріґеса, мексиканського скрипаля Маседоніо Алькали, твір під назвою «Бог ніколи не вмирає» якого став неофіційним гімном міста Оахака, а також перуанського композитора і фольклориста Даніеля Аломії Роблеса та сучасного колумбійського митця Віктора Варґаса!

У них поєднаються відомі танцювальні ритми, що неодмінно зарядять гостей вечора енергією, а позитивні враження від події залишаться ще надовго!

Подія на офіційному сайті Львівської національної філармонії: https://philharmonia.lviv.ua/event/romanian-rhapsody-tango-15-09-2019-18-00/

Квитки за посиланням: https://gastroli.ua/events/romanian-rhapsody-tango-15-10

Поділитись


Популярне

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...