Раміро Аріста знову на сцені Львівської національної філармонії!

23.08.2019
Опис

Експресія, пристрасть та запальна латиноамериканська атмосфера… До Львова знову завітає аргентинський диригент Раміро Аріста! 15 вересня, разом із академічним симфонічним оркестром Львівської національної філармонії, він презентуватиме нову програму під назвою «Romanian Rhapsody&Tango».

Раміро Аріста по праву називають «танцюючим диригентом» та тим, хто «здатен оживити музику», адже під час виконання композицій під його керівництвом у залі неодмінно панує піднесена й святкова атмосфера, а більшість гостей просто не може всидіти на своїх місцях!

Нова програма об’єднає румунські та латиноамериканські композиції. Зокрема, у першій частині концерту прозвучать знакові твори із доробку відомих румунських митців ХХ століття: дві Румунські рапсодії Джордже Енеску та Три румунських танці Теодора Рогальського. Саме ці опуси є знаковими для Румунії, адже в них на високому професійному втілені характерні особливості їх фольклору.

Натомість, друга частина вечора стане своєрідною презентацією колоритної танцювальної музики латиноамериканських майстрів. Серед ми почуємо композиції «великого Астора», зокрема його всесвітньовідоме «Liebertango», уругвайського митця Херардо Матоса Родріґеса, мексиканського скрипаля Маседоніо Алькали, твір під назвою «Бог ніколи не вмирає» якого став неофіційним гімном міста Оахака, а також перуанського композитора і фольклориста Даніеля Аломії Роблеса та сучасного колумбійського митця Віктора Варґаса!

У них поєднаються відомі танцювальні ритми, що неодмінно зарядять гостей вечора енергією, а позитивні враження від події залишаться ще надовго!

Подія на офіційному сайті Львівської національної філармонії: https://philharmonia.lviv.ua/event/romanian-rhapsody-tango-15-09-2019-18-00/

Квитки за посиланням: https://gastroli.ua/events/romanian-rhapsody-tango-15-10

Поділитись


Популярне

17.01.2024 Концерти

«Нашу музику не знищити»

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...