Раміро Аріста “оживить” музику у Львові

09.01.2019
Опис

Оаза літа серед зими. «У ритмах Латинської Америки» із колосальним Раміро Аріста – аргентинським диригентом, що запалить сонце у серцях слухачів пристрасною іспанською та латиноамериканською музикою!

Ми взяли коментар у нашого зіркового гостя про непересічну, теплу, емоційну подію, що подарує літо зимовому Львову.

«Я щасливий давати вже третій концерт для львів’ян і грати з одним із найкращих оркестрів України – Академічним симфонічним оркестром Львівської філармонії! Щиро дякую за запрошення! Цього року ми підготували неймовірно емоційну, дуже контрастну програму. Ми поринемо у світ південної музики від класики до фолку, від академічного виконання до популярних, усім відомих мотивів, від танцювальних ритмів до глибокої філософії.

Окрасою першого відділення будуть твори геніального француза Жоржа Бізе і його неймовірна Кармен-сюїта. Це дуже іспанська музика – пасадобль, болеро, фламенко із «смаком», «ароматом» та вишуканістю Франції. Крім того, ми познайомимо львівську публіку із кубинським композитором, що довгий час жив і творив в Іспанії – Ернесто Лекуона. Це теж спекотні іспанські і циганські ритми. Пристрасть. Чуттєвість.

Друге відділення буде музичною подорожжю до Латинської Америки.  Мексиканський фольклор вбраний у академічну строгість і претензійність Артуро Маркеза. Альберто Хінастера – це теж академічна класика, але вона максимально відображає  і передає настрій життя, побут, природу мексиканського села.

Остання частина концерту буде присвячена популярній музиці. Перуанський композитор Даніель Аломія Роблес та його «Політ кондора» занурить слухача у прекрасну атмосферу древніх міст, високих Анд, вільного вітру у прозорому, як сльози небі. Чиста, істинна музика просякнута глибоким сумом, меланхолією, самотністю. Далі помандруємо у спекотну і яскраву Бразилію, колоритну Мексику та нестримну Колумбію разом із шикарною, запальною музикою Арі Баррозу, Віктора Вегаса, Лучо Бермудеза. Запрошую!»

Згодіться, таким запрошенням годі знехтувати! Приходьте та пориньте у тепло південного сонця, легкого морського бризу та п’янкого аромату тропіків разом із «ритмами Латинської Америки»!

Поділитись


Популярне

23.09.2015 Медіа

Яскрава мелодика композитора Д. Січинського. Львівська обласна філармонія

Найважливіша фігура серед цьогорічних ювілеїв – Денис Січинський, другого жовтня в цьому році маємо його...

29.09.2016 Анонси

Фестиваль «Контрасти»

Від 30 вересня до 9 жовтня у Львові відбудеться XXII Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». У п...