Раміро Аріста “оживить” музику у Львові

09.01.2019
Опис

Оаза літа серед зими. «У ритмах Латинської Америки» із колосальним Раміро Аріста – аргентинським диригентом, що запалить сонце у серцях слухачів пристрасною іспанською та латиноамериканською музикою!

Ми взяли коментар у нашого зіркового гостя про непересічну, теплу, емоційну подію, що подарує літо зимовому Львову.

«Я щасливий давати вже третій концерт для львів’ян і грати з одним із найкращих оркестрів України – Академічним симфонічним оркестром Львівської філармонії! Щиро дякую за запрошення! Цього року ми підготували неймовірно емоційну, дуже контрастну програму. Ми поринемо у світ південної музики від класики до фолку, від академічного виконання до популярних, усім відомих мотивів, від танцювальних ритмів до глибокої філософії.

Окрасою першого відділення будуть твори геніального француза Жоржа Бізе і його неймовірна Кармен-сюїта. Це дуже іспанська музика – пасадобль, болеро, фламенко із «смаком», «ароматом» та вишуканістю Франції. Крім того, ми познайомимо львівську публіку із кубинським композитором, що довгий час жив і творив в Іспанії – Ернесто Лекуона. Це теж спекотні іспанські і циганські ритми. Пристрасть. Чуттєвість.

Друге відділення буде музичною подорожжю до Латинської Америки.  Мексиканський фольклор вбраний у академічну строгість і претензійність Артуро Маркеза. Альберто Хінастера – це теж академічна класика, але вона максимально відображає  і передає настрій життя, побут, природу мексиканського села.

Остання частина концерту буде присвячена популярній музиці. Перуанський композитор Даніель Аломія Роблес та його «Політ кондора» занурить слухача у прекрасну атмосферу древніх міст, високих Анд, вільного вітру у прозорому, як сльози небі. Чиста, істинна музика просякнута глибоким сумом, меланхолією, самотністю. Далі помандруємо у спекотну і яскраву Бразилію, колоритну Мексику та нестримну Колумбію разом із шикарною, запальною музикою Арі Баррозу, Віктора Вегаса, Лучо Бермудеза. Запрошую!»

Згодіться, таким запрошенням годі знехтувати! Приходьте та пориньте у тепло південного сонця, легкого морського бризу та п’янкого аромату тропіків разом із «ритмами Латинської Америки»!

Поділитись


Популярне

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...