Розмаїття експресії звуків флейти Ани де ла Веґи – 19-20 травня на фестивалі «Віртуози»

10.04.2018
Опис

19 та 20 травня у Львівській обласній філармонії виступатиме австралійська флейтистка Ана де ла Веґа. Молода зірка не вперше побуває в Україні з концертом, а цього року виступить в рамках XXXVI Міжнародного фестивалю музичного мистецтва «Віртуози», який традиційно охоплює травнево-червневі дні у Львові.

Ана де ла Веґа закінчила Сіднейський університет та Conservatoire Supérieur у Парижі. Після випуску вона здобула статус головної флейти у Orquestra Sinfonica do Norte в Португалії, а згодом працювала у німецьких оркестрах EPK Europa Philharmonie (Баден-Вюртемберг) та Philharmonie der Nationen (Гамбург). У Лондоні Ана де ла Веґа заснувала London International Players – ансамбль, який об’єднує найкращих молодих музикантів світу. Флейтистка виступала у найвідоміших концертних залах, серед яких – Wigmore Hall, Cadogan Hall, Kings Place London, Tonhalle Dusseldorf, Berlin Philharmonie, Konzerthaus Berlin, Laeiszhalle Hamburg і Opera Bastille Paris.

У Львові флейтистка виступить двічі. 19 травня вона братиме участь у концерті «МОЦАРТMOZARTМОЦАРТ» зі скрипалем Даніелем Рьоеном та Академічним камерним оркестром «Віртуози Львова» під батутою Сергія Бурка. Класична програма вечора – два концерти й серенада-ноктюрн.

20 травня у програмі «Чарівна флейта» для двох Ана де ла Веґа солюватиме у дуеті з Даніелем Рьокеном. Різноманіття творів цього вечора міститиме сонати, каприси, варіації з відомих опер, авторства Моцарта, Дебюссі, Венявського, Бетховена, Глюка, Леклера та Гоффмайстера.

Концерти Ани де ла Веґи відбудуться за підтримки Посольства Австралії в Україні.

Поділитись


Популярне

14.10.2018 Анонси

Воїнам від музикантів Львівської філармонії: “Героям Слава!”

Вчора був прекрасний день і свято, про яке говоримо зі щемом у серці. Вчора ми із щирою любов’ю вітали з Дн...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 1

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 2

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...