Розмаїття експресії звуків флейти Ани де ла Веґи – 19-20 травня на фестивалі «Віртуози»

10.04.2018
Опис

19 та 20 травня у Львівській обласній філармонії виступатиме австралійська флейтистка Ана де ла Веґа. Молода зірка не вперше побуває в Україні з концертом, а цього року виступить в рамках XXXVI Міжнародного фестивалю музичного мистецтва «Віртуози», який традиційно охоплює травнево-червневі дні у Львові.

Ана де ла Веґа закінчила Сіднейський університет та Conservatoire Supérieur у Парижі. Після випуску вона здобула статус головної флейти у Orquestra Sinfonica do Norte в Португалії, а згодом працювала у німецьких оркестрах EPK Europa Philharmonie (Баден-Вюртемберг) та Philharmonie der Nationen (Гамбург). У Лондоні Ана де ла Веґа заснувала London International Players – ансамбль, який об’єднує найкращих молодих музикантів світу. Флейтистка виступала у найвідоміших концертних залах, серед яких – Wigmore Hall, Cadogan Hall, Kings Place London, Tonhalle Dusseldorf, Berlin Philharmonie, Konzerthaus Berlin, Laeiszhalle Hamburg і Opera Bastille Paris.

У Львові флейтистка виступить двічі. 19 травня вона братиме участь у концерті «МОЦАРТMOZARTМОЦАРТ» зі скрипалем Даніелем Рьоеном та Академічним камерним оркестром «Віртуози Львова» під батутою Сергія Бурка. Класична програма вечора – два концерти й серенада-ноктюрн.

20 травня у програмі «Чарівна флейта» для двох Ана де ла Веґа солюватиме у дуеті з Даніелем Рьокеном. Різноманіття творів цього вечора міститиме сонати, каприси, варіації з відомих опер, авторства Моцарта, Дебюссі, Венявського, Бетховена, Глюка, Леклера та Гоффмайстера.

Концерти Ани де ла Веґи відбудуться за підтримки Посольства Австралії в Україні.

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...

14.06.2024 Медіа

Про концерт “Музичні діалоги”: TVP Polonia

Попри дійсність війни – музи в Україні не вмовкають. Це артисти філармонії ...