10 вересня , 19:00 Національна Львівська Філармонія Концерт Симфонічного оркестру “Віртуози Києва”.

30.07.2019
Опис

Програма класичної музики “Симфонії всесвіту”.

Дмитро Яблонський, головний диригент і художній керівник оркестру «Віртуози Києва»: «Класична музика – це не розвага, це частина життя. Якщо після концерту ви виходите зі сльозами на очах, чи посміхаючись – ви стали глибшими й досконалішими. Це розуміння безперечне і безкомпромісне.

Класична музика має бути частиною життя кожної людини. І чим частіше ви відвідуватимете класичні концерти, тим більше будете заглиблюватись в себе.

GAS Concert представляє: міжнародний музичний проект, концертне турне “Симфонії всесвіту”, яке відбудеться у вересні 2019 року в шести містах України.

Концерт у Львові зіграють:

  • симфонічний оркестр “Віртуози Києва”
  • всесвітньовідомий диригент Гіл Шохат
  • знана піаністка Анна Улаєва

В програмі:

  • музика композитора Олексія Шора
  • Симфонія №2 Йоганнеса Брамса
  • Увертюра “Сорока-злодійка” Джоакіно Россіні

Юрій Погорецький, директор оркестру “Віртуози Києва”, концертмейстр групи віолончелей: «Це турне – наша перша велика спроба взаємодії віртуозних виконавців класичної музики з українським слухачем. За останні роки нам вдалось зреалізувати декілька проектів з яскравими іноземними виконавцями, але ось так поїхати з симфонічним оркестром та солістом по містах України – це вперше. Безпрецедентний проект.»

Дмитро Яблонський, головний диригент і художній керівник оркестру «Віртуози Києва»: Це абсолютно приголомшливий проект. В програмі прозвучить музика трьох композиторів – це Россіні, уверюра “Сорока-злодійка”, Олексій Шор, який народився в Києві, потім емігрував до Ізраїлю, пізніше в Америку. Шор – композитор, який має ступінь доктора математики, унікальна особистість. Ми виконаємо його концерт для роялю з оркестром, який має назву “Notebook”, а в другому відділенні прозвучить божественна Симфонія №2 Брамса, яка на будь-якому континенті може звучати хоч 24 години на добу.”

Графік турне:

4 вересня – Чернігів, Обласний Філармонійний Центр

5 вересня – Харків, Філармонія

6 вересня – Дніпро, Філармонія ім. Л. Когана

7 вересня – Одеса, Філармонія

8 вересня – Київ, Національна музична академія України імені П. І. Чайковського

10 вересня – Львів, Філармонія

Про учасників проекту:

Дмитро Яблонський – головний диригент та художній керівник оркестру «Віртуози Києва», всесвітньо відомий диригент та віолончеліст, номінант на премію «Греммі», почесний диригент Єрусалимського оркестру та професор Школи Музики імені Бухмана-Мехти (Тель Авів) –Виступає в усьому світі на таких відомих майданчиках як Карнегі-хол в Нью-Йорку, Ла Скала в Мілані і Лувр в Парижі

Гіл Шохат – всесвітньовідомий композитор, піаніст, диригент з Ізраїлю. Автор дев’яти симфоній, дванадцяти концертів, чотирьох опер і десятків камерних творів.

Шохат –художній керівник Elysium Ensemble, радник по класичній музиці Israel Festival, художній радник Red Sea International Classical Music Festival, художній керівник FCCH China, Piano and Chamber Series, художній керівник Sounds of Youth Festival Music, головний музичний директор Kiryat Motzkin Theater. Раніше Шохат займав посаду художнього директора та головного диригента Ізраїльського камерного оркестру та композитора в резиденції Ізраїльського симфонічного оркестру Рішон Лезіон. Він є активним концертним піаністом і художнім керівником десяти концертно-лекційних серій в Ізраїлі. Шогат проводить більше 100 концертів і лекцій на рік, в Ізраїлі та за кордоном, використовуючи всі свої навички, щоб привести нову молоду аудиторій до концертних залів.

Як композитор, піаніст та диригент, Гіл Шохат спіпрацює з римською Opera Orchestra, Pomereggio Musicale Orchestra в МІлані, Dohnany Orchestra в Бухаресті, Ensemble Orchestral в Парижі та іншими національними оркестрами по всьому світу.


Анна Улаєва У 2018 році з тріумфом перемогла на престижному Мальтійському міжнародному фортепіанному конкурсі, де понад 720 музикантів з 70 країн світу змагалися за один з найбільших призів за всю історію – 100 000 євро за 1 місце. Раніше блискучим успіхом для піаністки стала перемога в конкурсі “Golden Tone Award” в 2013 році, на якому Анна отримала головний приз цього конкурсу-рояль фірми “Blüthner”.

В Європі Анна Улаєва відома як лауреат і переможець Международниx конкурсів піаністів, серед яких конкурс ім. Скрябіна в Гроссето, Італія (2 місце в 2018 р), “German Piano Open” в Берліні (1 місце 2017 г.), ім. Й. Брамса в Детмольді, Німеччина (1 місце 2017), “Isidor Bajic Piano Memorial” в Новому Саді, Сербія (2 місце, 2016 рік), ім. Й. Діхлера у Відні, Австрія (1 місце, 2011 рік), “Jeunese Talents” в Монтре ле Бан, Франція (1 місце, 2011 рік), а також “Martha Debelli Stipendienwettbewerb” в Граці, Австрія, в якості виконавця сольної та камерної музики (1 місце в 2009, 2011, 2013 роки.) та багато інших.

Піаністка регулярно виступає з сольними концертами, а також як солістка з іменитими оркестрами і в різних складах камерної музики в Німеччині, Іспанії, Франції, Сербії, Польщі, Франції, Італії, Ліхтенштейні, Швейцарії, Японії, Вірменії, Казахстані та Австрії.

«Віртуози Києва»

Багаторічна дружба та співпраця групи українських музикантів, лауреатів міжнародних конкурсів і всесвітньо відомого диригента і віолончеліста Дмитра Яблонського в 2016 році призвела до створення оркестру «Віртуози Києва».

За 3 роки оркестр «Віртуози Києва» став найбільш затребуваним музичним колективом України. Вже за перший рік роботи вони зіграли 120 концертів в Україні, Ізраїлі, Азербайджані, Іспанії, Швейцарії.

Записи оркестру публікує світовий лейбл «Naxos Records». «Віртуози Києва» – номінанти премії «Classical Music Awards 2018» за кращий диск року.

«Віртуози Києва» стали невід’ємною частиною виступів зірок шоу-бізнесу: Святослав Вакарчук, Тіна Кароль, Джамала, Ніно Катамадзе, запрошують їх долучатися до концертів та запису альбомів.

«Віртуози Києва» виступають як у камерному складі – 10-20 музикантів, так і у великому симфонічному складі – 60-90 музикантів.

Концертне турне “Симфонії всесвіту” віртуози зіграють у великому симфонічному складі в 60 музикантів.

https://www.facebook.com/kyivvirtuosi/

http://gasconcert.com.ua/galaxysimphony

https://www.facebook.com/gasconcert

Поділитись


Популярне

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...