25 серпня у польському Ґданську виступить Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії

23.08.2023
Опис

Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії під орудою Володимира Сивохіпа знову відправляється на гастролі! Цього разу колектив виступить на Міжнародному фестивалі Mozartiana, що проходить 18-й раз у польському місті Ґданську. 

Львівська національна філармонія - 25 серпня у польському Ґданську виступить Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії

Цей фестиваль є єдиним у Польщі, що у такій мірі презентує музику видатного австрійського композитора, генія класицизму Вольфґанґа Амадея Моцарта. У програмі колективу, що прозвучить 25 серпня, особливі чотири інтерлюдії з музики до «Тамоса, короля Єгипту» — п’єса Тобіаса Філіпа, барона фон Геблера, до якої між 1773 і 1780 роками Моцарт писав музику. Солістом вечора стане молодий український гобоїст Степан Сивохіп. Він виконає з оркестром Концерт до мажор. Увінчає виступ грандіозна Симфонія  №41 “Юпітер” до мажор.

Ці гастролі стануть першими у новому сезоні симфонічного оркестру. Попереду – насичені та масштабні виступи у Берлінській філармонії, містах Швейцарії та Німеччини, Польщі.

Поділитись


Популярне

03.06.2023 Концерти

Дрезденські камерні музиканти виступили у Львівській філармонії

Бетховен, Моцарт, Пярт - музиканти найстарішого у світі оркестру, С...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...