25 серпня у польському Ґданську виступить Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії

23.08.2023
Опис

Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії під орудою Володимира Сивохіпа знову відправляється на гастролі! Цього разу колектив виступить на Міжнародному фестивалі Mozartiana, що проходить 18-й раз у польському місті Ґданську. 

Львівська національна філармонія - 25 серпня у польському Ґданську виступить Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії

Цей фестиваль є єдиним у Польщі, що у такій мірі презентує музику видатного австрійського композитора, генія класицизму Вольфґанґа Амадея Моцарта. У програмі колективу, що прозвучить 25 серпня, особливі чотири інтерлюдії з музики до «Тамоса, короля Єгипту» — п’єса Тобіаса Філіпа, барона фон Геблера, до якої між 1773 і 1780 роками Моцарт писав музику. Солістом вечора стане молодий український гобоїст Степан Сивохіп. Він виконає з оркестром Концерт до мажор. Увінчає виступ грандіозна Симфонія  №41 “Юпітер” до мажор.

Ці гастролі стануть першими у новому сезоні симфонічного оркестру. Попереду – насичені та масштабні виступи у Берлінській філармонії, містах Швейцарії та Німеччини, Польщі.

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...

14.06.2024 Медіа

Про концерт “Музичні діалоги”: TVP Polonia

Попри дійсність війни – музи в Україні не вмовкають. Це артисти філармонії ...