45. Міжнародний фестиваль “Muzyka w Starym Krakowie”: розклад подій

11.08.2020
Опис

Міжнародний музичний фестиваль “Музика в старому Львові” має польського побратима із майже півстолітньою історією. Ним є фестиваль “Музика в старому Кракові”, якому у 2020 році виповнюється 45 років.

Спільним між цими двома подіями є час проведення – серпень, а також представлення багатогранної культури двох давніх міст.

Щороку між фестивалями відбувається своєрідний культурний обмін: львівські музиканти концертують у Кракові, а до Львова приїжджають польські. Однак у 2020-му, у зв’язку із пандемією, співпраця “перенесеться” в онлайн-площину: частина концертів львівського фестивалю транслюватиметься онлайн, а також на офіційних сторінках у соцмережах Львівської національної філармонії відбудеться трансляція краківської події.

У 2020 році у рамках 45-го фестивалю “Музика в старому Кракові” (15-31 серпня) відбудеться 17 подій, у яких візьмуть участь відомі польські музиканти.

Однією із провідних подій фестивалю стане концерт 19 серпня, у якому “Collegium Zieleński”,  органіст Міхал Бялко та диригент Мацей Творек представлять “Missa Paschalis” Мартина Леополіти, відомого митця XVI століття, діяльність якого тісно пов’язана із Львовом та Краковом. Цей концерт буде зафільмований, тому дещо згодом його будуть мати можливість переглянути і в Україні.

Програма подій фестивалю “Музика в старому Кракові”:

15. 08. sobota, godz. 19.30
Kościół św. św. Piotra i Pawła, ul. Grodzka 52
ORKIESTRA BEETHOVENOWSKA
BARTOSZ KOZIAK – wiolonczela
MACIEJ TWOREK – dyrygent
K. Penderecki

16. 08. niedziela, godz. 20.00
Kościół św. Barbary, pl. Mariacki
KRÓLEWSCY RORANTYŚCI
ANNA WIKTORIA SWOBODA – lutnia
Utwory Kapeli Rorantystów i lutnistów

17. 08. poniedziałek, godz. 19.30
Galeria Sztuki Polskiej XIX w. Sukiennicach, Rynek Główny 3
Oddział Muzeum Narodowego
ELŻBIETA STEFAŃSKA – klawesyn
F. Couperin, C. B. Balbastre, A. Forqueray, J. J. Froberger
J. S. Bach, G. F. Händel, L. van Beethoven

18. 08. wtorek, godz. 20.00
Krużganki klasztoru OO. Franciszkanów, Plac Wszystkich Świętych 5
DANIEL STABRAWA – skrzypce
IGNACY MIECZNIKOWSKI – altówka
EWA MIECZNIKOWSKA – wiolonczela
W. A. Mozart, F. Schubert
KONCERT NADZWYCZAJNY

19. 08. środa, godz. 20.00
Kościół OO. Bernardynów, ul. Bernardyńska 2
COLLEGIUM ZIELEŃSKI
MICHAŁ BIAŁKO – organy
MACIEJ TWOREK – dyrygent
Wacław z Szamotuł, Anonim (ukraiński), M. Leopolita

20. 08. czwartek, godz. 19.30
Aula PSM II st. ul. Basztowa 9
ALEKSANDRA KULS – skrzypce
MARCIN KOZIAK – fortepian
G. Ph. Telemann, H. Wieniawski, B. Bartok, E. Ysaÿe, J. Elsner, L. van Beethoven

21. 08. piątek, godz. 19.30
Kościół Ewangelicki, ul. Grodzka 58
KRZYSZTOF JAKOWICZ – skrzypce
JAKUB JAKOWICZ – skrzypce
G. F. Telemann, A. Vivaldi, W. A. Mozart, A. Tansman, B. Bartok, H. Wieniawski

22. 08. sobota, godz. 19.30
Aula PSM II st. ul. Basztowa 9
KRZYSZTOF KSIĄŻEK – fortepian
F. Chopin, L. v. Beethoven, S. Rachmaninow

23. 08. niedziela, godz. 20.30
Kościół OO. Karmelitów, ul. Karmelicka 19
KRAKOWSKI KWINTET DĘTY I GOŚCIE
L. van Beethoven, W. A. Mozart, Ch. Gounod

24. 08. poniedziałek, godz. 20.30
Kolegiata św. Anny, ul. św. Anny 11
ANDRZEJ BIAŁKO – organy
Anonim z Tabulatury Jana z Lublina, Adam z Wągrowca, J. P. Sweelinck,
J. Podbielski, F. Chelleri, C. Ph. E. Bach, J. S. Bach

25. 08. wtorek, godz. 19.30
Synagoga Tempel, ul. Miodowa 24
ŁUKASZ DŁUGOSZ – flet
AGATA KIELAR-DŁUGOSZ – flet
MAREK TOPOROWSKI – pianoforte
L. Delibes, W .A. Mozart, M. K. Ogiński, J. Elsner, I. Kisiel, F. Doppler

26. 08. środa, godz. 20.00
Bazylika św. Floriana, ul. Warszawska 1b
TRIPLUM
Sub tuum praesidium – w stulecie urodzin Papieża Jan Pawła II

27. 08. czwartek, godz. 19.30
Aula Bł. Jakuba, ul. Franciszkańska
DMYTRO HOŁOWEŃKO – gitara
G. Ph. Telemann, J. N. Bobrowicz. D. Aguado,
A. Barrios Mangore, M. Llobet, J. Rodrigo

28. 08. piątek, godz. 19.30
Kościół SS. Norbertanek, ul. Kościuszki 88
RAFAŁ GORCZYŃSKI – viola da gamba
KLAUDIA ROGAŁA – klawesyn
ZOFIA SATAŁA – klawesyn
J. S. Bach, G. F. Haendel, C . F. Abel, Mr Dubuisson

29. 08. sobota, godz. 19.30
Kościół Ewangelicki, ul. Grodzka 58
ANNA HUSZCZO – klawesyn
JOANNA SOLECKA – klawesyn
M. Mielczewski, A. Jarzębski, B. Pasquini

30. 08. niedziela, godz. 19.30
Synagoga Tempel, ul. Miodowa 24
KAJA DANCZOWSKA – skrzypce
JUSTYNA DANCZOWSKA – fortepian
J. S. Bach, Ph. Glass, E. Grieg, K. Penderecki

31. 08. poniedziałek, godz. 19.30
Kościół OO. Augustianów, ul. Augustiańska 7
COLLEGIUM ZIELEŃSKI
JOANNA STAWARSKA – sopran
MAŁGORZATA LANGER-KRÓL – mezzosopran
JOANNA ŚWIĘSZEK – alt
ZYGMUNT MAGIERA – tenor
JERZY BUTRYN – bas
MARCIN WRÓBEL – bas
STANISŁAW GAŁOŃSKI – dyrygent
G. G. Gorczycki, M. Zieleński

Офіційна сторінка фестивалю “Музика в старому Кракові”: http://www.mwsk.eu/

 

Поділитись


Популярне

23.09.2015 Медіа

Яскрава мелодика композитора Д. Січинського. Львівська обласна філармонія

Найважливіша фігура серед цьогорічних ювілеїв – Денис Січинський, другого жовтня в цьому році маємо його...

29.09.2016 Анонси

Фестиваль «Контрасти»

Від 30 вересня до 9 жовтня у Львові відбудеться XXII Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». У п...